Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti ilyenkor mit éreztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ilyenkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Egy félénkebb hölgynek az évfolyamban nyíltan a tudtára adtam , hogy tetszik nekem , de akkor le lettem pattintva , mert mint utólag kiderült nagyon nehéz korszaka volt , és meg is ijedt egy picit ,mert elég nyíltan megmondtam neki hogy bejön nekem . Egy hónap után viszont elkezdte keresni a társaságomat , jókat dumálunk , mellém ül órákon , pedig a barátnői mellé is ülhetne . Arra gondoltam, hogy elkezdett vonzódni ő is hozzám , de mikor elhívom pl: kávézni akkor nem jön , de nem akarom megkérdezni megint , hogy járna-e velem , mert nem vagyok értetlen .


Nem tudom , hogy deríthetném ki mit érez irántam , mert eddig csak az nyilvánvaló , hogy nem vagyok számára közömbös , és hogy az ilyen típusú lányok mennyi idő múlva engednek az esetleges csábításnak ?


Mindketten 21


2011. nov. 22. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ne hívd el, ha keresi a társaságodat, akkor barátkozni akar MINIMUM, vagyis neked csak azt kell a beszélgetéseitekben a tudtára hoznod, hogy te NEM csak barátkozni akarsz!
2011. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egyénenként változó :) 1-2 hónapot adj neki aztán jöhet megint a kávézós téma :) szépen lassan felenged majd és akkor szabad lesz a pálya :D sok sikert
2011. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem akarom megkérdezni megint , hogy járna-e velem"


Fiúk, nemár... nem hogy örülnél, hogy a lány nem megy bele egy kapcsolatba az első szóra. Idő kell nekünk. Az egy dolog, hogy te már eldöntötted, hogy tetszik, kész, punktum, járnál vele. Neki több idő kell(és ez sok tévhittel ellentétben nem lekoptató duma.)


Nyilván ha melléd ül beszélgetni, akkor szívesen van veled, de egyelőre nem akar belemenni randiszagú dolgokba, mert úgy érezheti, hogy az már valamiféle elköteleződés valaki mellett, akit még annyira nem is ismer.


Ha tényleg érdekel a lány, akkor egyelőre elégedj meg a beszélgetésekkel, ráértek.


19L

2011. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FriendZone gyanus....
2011. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján egy lány vagy rögtön szétteszi a lábát a srácnak, vagy a 'legyünk csak barátok...' kezdetű monológgal áll elő, hát hogyne... Köztes állapot nincs.
2011. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!