Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ilyenkor mire gondoltok, mit éreztek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy amikor a barátotok elmegy a haverjaival kicsit szórakozni, még ha nem is bulizni csak iszogatni vagy szalonnát sütni vagy ilyesmi akkor ti mennyire vagytok fétékenyek? Nyugodt szívvel engeditek el őt vagy folyamatosan emésztitek magatokat arra gondolva, hogy lehet van ott csaj aki rámászik vagy hasonlók... ? Szoktatok erről vitázni, hogy fétékenyek vagytok?
2010. szept. 1. 15:14
 1/9 Neked csak Vivien válasza:

Egyéntől függ.

Én például fenemód féltékeny vagyok, de van aki nem.

Nem mutatom ki, inkább őrlöm magam.

2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenen nem vitázok. Minél nagyobb hisztit cisnálok belőle, annál nagyobb a valószínűsége hogy legyen bárki a párom, de megiunja és megcsal. Abszolut nyugalommal engedem el, de csak egyszer jövök rá hogy átb*szott. Persze, nem mondom hogy nem fordul meg egy-egy alkalommal afejemben, de azt írtad a barátaival megy... hát én eddig az összes pasim barátaivla jóban voltam, ami nem nyőjt biztonságot mert így is csaltak már meg, de azt megtudom ha nem oda ment. Ha ott szedett ö9ssze valakit az ciki. Előre akkorsem féltékenykedek, de ha valaki már gyanúba keveredett, akkor odafigyelek rá,nem hisztizek.
2010. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én féltékeny vagyok,szerencsére a barátom nem jár bulizni,a haverjaival sincs olyan sokat,párszor megy ki az apukájával horgászni,unokatesójánál van,meg ilyesmik!Ilyen esetekben nem vagyok féltékeny de ha olyan helyre megy,ahol tudom h lesznek korabeli lányok,na akkor már az vagyok!16/L
2010. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: Én is ilyen vagyok, pont ugyanilyen. :) Második: Igazad van teljesen, minél nagyobb balhét csapunk annál hamarabb un bele a kapcsolatba és akkor annyi...


Köszi nektek :)

2010. szept. 1. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok féltékeny. Tudom hogy engem szeret, és mindenkinél jobban imád. Ha ezt nem tudod, akkor nem bízol benne, akkor minek vagytok együtt?
2010. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

15:22!


Én is féltékeny típus vagyok sajnos.. nem tudom miért nem tudok egyszerüen csak örülni annak, hogy nagyszerű barátom van aki számomra tökéletes minden oldalról nézve.. ha elmegy néha a haverokkal kicsit kikapcsolódni sose bulizni megy, hanem csak iszogatni kicsit de semmi több. Ilyenkor viszont nagyon féltékeny vagyok, mert van, hogy néha van a társaságban 1-2 csaj. Nem mutatom ki felé, nem csapok balhét, de ő tudja h féltékeny vagyok mert egyből észre veszi rajtam... na köszi a választ azért :)

2010. szept. 1. 15:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom h mindennek az alapja a bizalom.. de én úgy gondolom, h a féltékenykedést sose viszem túlzásba és nem is fogom. Imádom a barátomat és tudom h ő is engem, mert 100%-ig kimutatja. De ez bennem van... ilyen vagyok és kész. Sajnos... és a legrosszabb ebbe h csak magamat emésztem ezzel. :S
2010. szept. 1. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:

ezért ennyire nem vagyok féltékeny, ez már szinte beteges. bulizni is ment már nélkülem, de csak mert lázasan feküdtem otthon. :D én megbízom benne, hozzám jön éjszaka, nekem mondja, hogy kíván és szeret, és én is szeretem őt.:D

mindig minden szép és jó (: a pasik nem szeretik a szívbajos lányokat.

L.17

2010. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sztem ez még azért nem sorolható a beteges kategoriába. :) Nem nyomozok utána h mikor mit csinál.. nem rendezek jelenetet ha beszél egy lánnyal. Én csak simán féltékeny vagyok de teljesen normális kereteken belül. Leirtak alapján lehet más az első benyomás, de egyáltalán nem viszem tulzásba a dolgokat. :) köszi a választ amúgy!
2010. szept. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!