Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti mire gondoltok ilyenkor? Mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
van egy srác..akibe nagyon belehavarodtam,már hónapok óta mindig csak rá gondolok..nagyon jó barátok vagyunk mindennap találkozzunk mert egyek a barátain.sokat szoktunk hülyéskedni msn en is...egyszóval nagyon jóban vagyunk de én tbbet érzek mint ő legalább is asszem nem érez tbbet mint barát irántam...a barátaimnak csak azt mondja h barát vagyok neki..de mindig valami kicsi jeleket küld h talán éln is bejvk neki...és a tegnap mielőtt hazamentunk volna én utána futottam és megcsókoltam..s azzal elfuttam...és ő erre annyit mondott h "hoppá" ..szerintetek most mit gondolhat? ha ráirok msn en akkor mit mondjak neki?
2010. júl. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, míg ő keres téged. a csók elég egyértelmű jelzés volt részedről, most ő következik :)
2010. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te megtetted az első lépést, most ő jön... Neki kell írnia először.
2010. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "hoppá" minden valószínűség szerint a meglepődését fejezte ki. Most neki kell lépnie!
2010. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolnék hogy hoppá, de a csók az mien volt vissza csókolt? vagy csak ilyen szájra puszit adtál? Igen szerintem is neki kell lépnie ne írj rá még.
2010. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne éld bele magad, mert ha mégsem lépne, sza.rul fog esni...számíts a legrosszabbra, s hátha a legjobb történik...
2010. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!