Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma a barátom itt volt nálam, az ágyban csókolóztunk, aztán elkezdte a nyakam puszilgatni, majd úgy éreztem h egy kicsit elkezdte szívni, akk leállítottam, mert már a kapcsolatunk elején megmondtam neki h azt nem! Nem is nagyon éreztem,h kiszívta volna, mert szinte csak puszilgatta. Lekísértem a buszmegállóba amikor ment haza,jöttem és levetkőztem, anyám meglátott vmi kis piros "foltot" nem nagy épp hogy ott van, és elkezdett velem veszekedni, meg h este mondjam meg a barátomnak, h itt a vége és hogy nem találkozhatunk többet, mert ezzel nagyon elvágtuk magunkat:( nem tudom mi lesz:(:'( (egy 15éves lány)
2011. márc. 4. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz anyáddal... ennyi
2011. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó az egyértelmű....de "keményen" fognak.:s nem tom mit tegyek, mert ha télleg eltiltanak:(, akkor nem tudom hogy hogy tudnánk esetleg találkozni, vagy beszélni..stb
2011. márc. 4. 20:30
 3/15 anonim ***** válasza:

a dolog rém egyszerű

a barátoddal kigondtoltok egy napot a héten, tökmind1 melyiket, mikor náluk, vagy nálatok nincs otthon senki.

Otthonról reggel elmentek, mintha suliba mennétek, majd go a másikhoz egyból (vagy megváerva azt az időt mikor nincs otthon senki.

Suliból bármilyen ostoba indokkal lehet hiányozni (hirtelen rosszullét, vérvétel, felülvizsgálat stb, szülők úgyse tudják meg.)

egymáséi lesztek gyors, és kész is a testi vágy beteljesedése


legyetek kreatívok básssz...

2011. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ha suliból hiányzok, az igazolatlan, a szülök azt megtudják.
2011. márc. 4. 20:39
 5/15 anonim ***** válasza:

jaj kicsilány, elmész dokihoz, hogy fáj a hasad, és reggel hánytál....

kutyan nem mondja meg hogy semmi bajiod nincs

rutintalan

szedd össze magad!

2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jah azt kiír 3napra, azt szokta. lehet hogy az vagyok de...

nem ismered a szüleimet...volt már olyan h intézettel "fenyegettek"...mostanában egyre több a veszekedés.

És ne nézz le, nem mindenki rutinos a lógásban.

Am hány éves vagy?

Hogy lehetne meggyőzni a szülőket, hogy ne tiltsanak el?

lécci normális válaszokat

2011. márc. 4. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:

istenem és h kiír 3 napra ?... 1 nap nem mész... másnap mész.. odaadod azt az igazolást amit kaptál...

tanárnak : jobban lettél és nem akarsz hiányozni annyit.. és ennyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2011. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a szülő fegyelem hátterében legtöbbször a túlzott óvás, illetve féltés áll, a fenyegetések meg szintén csak.

a lányuk vagy, szeretnek, eszük ágában sincs intézetbe adni.

még ha ez is tükröződik

féltenek, és valljuk be fiatalka ,és naívka vagy még, van is miért....

2011. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de akkor sincs jogukban eltiltani attól akit szeretek:(

és mostanában kb minden nap a szüleim(anyám, "mostohaapám") miatt sírok, annyi veszekedés van. Csak az a poén, hogy ők ezt észre sem veszik, meg azt se hogy mostanában mien depis állapotban vagyok, a tanulmányi eredményem is romlott, azért mert ebben a depiben tanulni sem tudok. A rossz jegyért meg szintén tiltások vannak...

2011. márc. 4. 20:53
 10/15 A kérdező kommentje:
lécci írjatok még sokan
2011. márc. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!