Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma a barátom itt volt nálam, az ágyban csókolóztunk, aztán elkezdte a nyakam puszilgatni, majd úgy éreztem h egy kicsit elkezdte szívni, akk leállítottam, mert már a kapcsolatunk elején megmondtam neki h azt nem! Nem is nagyon éreztem,h kiszívta volna, mert szinte csak puszilgatta. Lekísértem a buszmegállóba amikor ment haza,jöttem és levetkőztem, anyám meglátott vmi kis piros "foltot" nem nagy épp hogy ott van, és elkezdett velem veszekedni, meg h este mondjam meg a barátomnak, h itt a vége és hogy nem találkozhatunk többet, mert ezzel nagyon elvágtuk magunkat:( nem tudom mi lesz:(:'( (egy 15éves lány)
2011. márc. 4. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tanulni kéne...
2011. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
próbálj meg te úgy tanulni, h itthon folytonos a veszekedés, meg h tiszta depi vagy már kb több mint 1 hónapja:( nem igaz h senki nem tud megérteni:(
2011. márc. 4. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Húúúú, én azt hiszem teljesen megértem a helyzetedet. Nálam kicsit máshogy volt, de a lényeg ugyanez.

Sajnos a szülőket nem tudjuk megváltoztatni, illetve meggyőzni a saját igazunkról. Még ha tényleg igazunk van akkor sem. Én azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg megbeszélni velük, hogy ez egy kivételes eset volt, és hogy több ilyen nem lesz. Ezt talán megértik, és akkor nem tiltanak el a fiútól. Ha meg eltiltanának, akkor mondd azt, hogy szeretitek egymást, és nem tudják megakadályozni azt, hogy találkozzatok, mert úgyis megoldjátok. És nem jobb akkor már, ha ők is tudnak a dolgaidról, mintha titkolóznod kéne előttük. Az én anyám ezt belátta, hogy jobb ez így, és megengedte, hogy a barátom átjöjjön hozzánk. (mert nálam ezen voltak problémák...)

És egyszer úgy is meg fog történni a dolog, tehát nem tudják megakadályozni.

Remélem tudtam segíteni, ha nem, nyugodtan írj privátot, mert tudom milyen sz@r érzés így szembe kerülni a szüleiddel, és depizni.

Kitartást!! :)

18/L

2011. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, végre egy normális válasz
2011. márc. 5. 09:56
 15/15 A kérdező kommentje:
írjatok még lécci
2011. márc. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!