Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már rég tetszik, és hétvégén egy buliban megismerkedtünk ahol elkérte a telefon számom, azt mondta majd hív, de még semmi. Szerintetek felhívjam én? Nem gondolja, hogy nyomulok?
2011. nov. 22. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hívd fel... valszeg még józanodik :)
2011. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát.
2011. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vedd fel a barátok köztöt
2011. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkabb ne hivd fel, nem neked kell "futnod" egy ferfi utan!ezt hagyd meg neki hogy udvaroljon.ha meg nem keres akkor tul reszeg volt es full nem gondolta komolyan!vagy pedig van neki mas akivel ismerkedik!
2011. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne hívd fel, ha jó számot adtál meg neki, neki kéne hívnia.


ha nem érdekled, hát nem

2011. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek köszi.. igen, sosem szoktam kezdeményezni, és az a pláne, hogy nem volt részeg, végig velem volt, hazakísért anélkül, hogy rám mozdult volna. és biztos voltam benne, hogy másnap majd hív.. :/
2011. nov. 22. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!