Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors véleményt kérnék, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors véleményt kérnék, a lenti szövegről, a körülmények ismerete nélkül? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
hát remélem nem fogsz ez miatt most gyerekesként elkönyvelni, hogy ezt most így elmondom, de van egy dolog ami egy ideje nem hagyj nyugodni, és ez az lenne, hogy ugye majdnem 1 hónapja beszélünk msn en, és hát azt hiszem amióta megláttalak nem voltál nekem közömbös, és tudni kell rólam, hogy eléggé naiv vagyok, és hát a beszélgetéseink következménye képpen , beléd szerettem, és ezzel még az a baj, hogy elégé kétlem, hogy te is hasonlóan éreznél, és hát ezzel az egészben még az a bökkenő, hogy igaz te egy nagyon helyes, vicces, aranyos fiú vagy, de nem hiszem, hogy én lennék a hozzád való lány, inkább egy nálam lazább bulizósabb típus. és mindezt azért szeretem volna elmondani, mert nemtudok "rendes" életet élni, mivel rengeteg olyan dolog van ami rád emlékeztet, és te jutsz róla a eszembe, és mindig amikor feljövök msnre, várnám, hogy rám írj, és érdeklődj felém, és ez egy ideig így volt, de az utóbbi napokba, nem igazán kerested a társaságom, és igen én is rád írhattam volna, de csak feleslegesnek éreztem, mivel ha megint olyasmi lesz a beszélgetés, ami úgymond félreérthető, csak az erősödne bennem, hogy mégis lehet esélyem, nah mind1 a lényeg, hogy szeretném lezárni ezt az egészet, mert nincs olyan este, hogy ne ezzel kelnék és feküdnék, és már eleget szenvedtem miatta, de ez most nem ide tartozik, szóval mindennek a lényege, hogy szeretném tisztázni ezt az egész helyzetet. mert úgy érzem, hogy elfelejteni csak úgy tudnálak,hogy nem látom minden nap, hogy fent vagy msn en vagy fészen, és ezért szeretnélek mind a 2-ről törölni, és úgy érzem ezáltal mind 2 élete idővel könnyebb lenne, mert én nem élnék kételyek között, és rád meg nem lennék rád telepedve. ha ennek az egésznek semmi jövője. Hát angyából enyit szerettem volna
2011. nov. 20. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 13?
2011. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem 16
2011. nov. 20. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Azt, hogy aki írta, az nem túl jó helyesírásból. Ráadásul a fogalmazás sem az erőssége. És kicsit jobban is tagolhatná a mondanivalóját...

2011. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha össze szeretnél jönni a lánnyal, akkor közöld vele, hogy ne butáskodjon, neked se közömbös, kapcsolatot szeretnél vele.

Ha nem szeretnél összejönni, akkor közöld vele, hogy: sajnálod, de te tényleg nem érzel iránta többet, és ha ez segít feldolgozni, akkor szakítsa meg a kapcsolatot veled teljesen. De egyébként szívesen maradnál a barátja ha nem bánja (utolsó mondatot akkor tedd csak hozzá, ha barátja akarsz lenni)

2011. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 palmira válasza:

Túl drámai!! Mintha valaki oltári nagy szavak közepette szakítani, pedig a levelet olvasva itt járásról szó sincs.

És valóban nem egy 16 éveshez méltó a levél...

2011. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 palmira válasza:
*szakítana
2011. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hát remélem nem fogsz ez miatt most gyerekesként elkönyvelni, hogy ezt most így elmondom, de van egy dolog ami egy ideje nem hagyj nyugodni, és ez az lenne, hogy ugye majdnem 1 hónapja beszélünk msn en, és hát azt hiszem amióta megláttalak nem voltál nekem közömbös, és tudni kell rólam, hogy eléggé naiv vagyok, és hát a beszélgetéseink következménye képpen , beléd szerettem, és ezzel még az a baj, hogy elégé kétlem, hogy te is hasonlóan éreznél, és hát ezzel az egészben még az a bökkenő, hogy igaz te egy nagyon helyes, vicces, aranyos fiú vagy, de nem hiszem, hogy én lennék a hozzád való lány, inkább egy nálam lazább bulizósabb típus."


ez egy mondat.


nyelvtannal és irodalommal foglalkozzál inkább, ne a fésszel.

2011. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!