Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hétköznap kedden, szerdán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hétköznap kedden, szerdán, csütörtökön és néha szombaton talizunk az elég egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
elkeztem járni egy csávoval és apu nem igazán enged sehova ezért mindig jönn elém a suliba és haza kisér az elég?vagy hamar szakitani akar? SEGITSETEK LÉCCI
2008. márc. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 7 napból 3-4 egész jó. Van, akik ennél sokkal ritkábban tudnak csak találkozni. A fiú természetétől és korától függ szerintem az, hogy elég-e neki. Ha viszont kezd rá utalni, az intő jel, és ha fontos számodra, próbálj meg változtatni a dolgokon.
2008. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy van, ahogy az első hozzászóló írta. Ha a barátodnak nem tetszik, hogy "csak ennyit és csak így" találkoztok, akkor utalni fog rá.
2008. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül a találkozások mennyisége, hanem a milyensége számít.
2008. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pl en a baratommal egy heten orulunk ha ketszer talalkozhatunk :) ..ennek ellenere nagyon szeressuk egymast,es lagalbb nem fogjuk megunni egymast ,es megjobban orulunk a masiknak :)
2008. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretitek egymást,akkor ez nem okoz semmi problémát!
2008. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kezdethez elég az ha hatente 3-4 alkalommal találkoztok...csak később azért már, ha komolyabbra fordulna a dolog akkor már kevés lesz. főleg ha csak a suliból hazavazető út időtartamát vagytok együtt. amúgy én a barátommal mindennap találkozom első perctől, és nem unjuk egymást. ha az elején megunnátok egymást akkor úgysincs értelme a későbbiekben
2008. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a párommal még anno 2005-ben jöttem össze, akkor hetente 3x taliztunk,ma már elmentünk továbbtanulni és van úgy hogy egy héten csak 1x talizunk,de persze törekedünk.Nézd a jó oldalát...nem sokat találkoztok akkor nem sokat veszekedtek:)
2008. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!