Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a szegedi terhesgondozóval (Vasas Szent Péter u. ) kapcsolatban? Minden érdekel! Mennyit kell várni, ha van időpontod? Minden alkalommal csinálnak uh-t? Milyenek az orvosok? Ne kíméljetek! Csütörtökön megyek először.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég bonyolultan jutottam el oda mert szegedi is vagyok és nem is.De velem eddig nagyon kedvesek voltak.Én Dobosné Rózsához járok,ő egy hihetetlenül kedves és precíz védőnő,eddig bármit kérhettem,kérdezhettem tőle.Én nagyon megbízom benne.Azt Uh-t és az Nst-t sajnos nem tudom,mert nekem a saját orvosom csinálja a Női klinikán,de a leleteimet az orvos Dr.Kajtár ott megnézi és mindig átbeszéljük vele is mert,elég problémás a terhességem.

Én időpontra szoktam menni és még 15 percnél sosem vártam többet.

Ha jól emlékszem ki volt írva az ajtóra,hogy most valami összevonás van ezért többet kell várni(gondolom a szabadságolások miatt),erre készülj fel,vagy hívd fel őket és érdeklődj utána.

Szó ami szó nekem csak jó tapasztalataim vannak az ottani ellátásról.

36 hetes kismama

2009. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és kimerítő választ. Nagyon jó babavárást Neked és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek.
2009. júl. 27. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is jó a véleményem róluk. Én Kajtárhoz jártam terhesgondozásra plusz ugye a védőnők. Minden alkalommal kedvesek és körültekintőek voltak, sokat várni sosem kellett. A ctg-n is minden flottul megy, ott meg is nézik a leleteket, kiértékelik, ha baj van, elmondják, mit kell tenni. Bármit kérdezel, segítenek.

Kajtár dokiról is csak jót mondhatok, figyelmes, alapos, kedves. a többi dokit nem igazán ismerem, egyszer voltam Sári dokinál, ő is aranyos, de egy vizsgálat alapján nem tudok nyilatkozni többet.

2009. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Valóban összevonásos rendelés van aug. végéig, és azt hiszem a héten még recepció sincs, szóval sztem telefonos elérhetőség sem üzemel (legalábbis ezt szűrtem ki az ott hallottakból), viszont gyakran kijön egy-egy védő, és beszedi a kiskönyveket. Valóban nem kell túl sokat várni szerintem, és nagyon rendesek. Szóval semmi izgalom. Ja, és jó hűvös van a váróban, mert megy a légkondi :-)

Üdv, 16hetes

2009. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, kicsit megnyugodtam, nagyon rosszakat hallottam miskolci, székesfehérvári stb. gondozókról.
2009. júl. 28. 15:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam a terhesgondozóban, igazatok volt, kb 20 percet vártam, Gyulainé Erikával beszélgettem és nagyon kedves volt, mindent meg lehetett vele beszélni.

2009. júl. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!