Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, kezdjem újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, kezdjem újra ezek után?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem. Összevesztünk. Rájött, hogy találkoztam egyszer egy másik lánnyal, meg hülyítettem az agyát, nem csináltunk semmit, csak beszélgettünk. Lehordott jogosan hozzá teszem. Aztán, beszélgettünk, hogy új esély. Most meg írta, hogy oké akkor új esély. Megbeszéltük, hogy holnap találkozunk, és majd lesz valahogy. A bibi, hogy előtte két üzivel, idegből írta, hogy ő meg élvezni fogja Xy társaságát. Mondtam, hogy oké akkor csináljatok amit akartok sz.rok rá. Utána jött az új esély. Kérdeztem most hogy ki kell neked, az a csávó vagy én? erre mondta, hogy filmezni elmegyek, mert nem voltam 6 hónapja filmezni így sehol. De amúgy te. Mondom, abból se filmezés lesz.. Erre bevágja, hogy megvan a menszesze, szóval d.gni nem fognak.:ss:d így. Én meg írtam, hogy oké, csináljatok amit akartok. Szerintetek??
2011. nov. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor már így beszéltek egymással, elveszett a bizalom. Én nem sok jót jósolok.
2011. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ezt érdemelném, de meg van neki.. meg hogy átgondolja mi ér többet. Öcsém vicc.. Azért mert találkoztam fényes nappal 400 ember előtt egy csajjl egy buszpályán és beszéltem vele 30 percet.
2011. nov. 18. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz*pni megy.
2011. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Azért mert találkoztam fényes nappal 400 ember előtt egy csajjl egy buszpályán és beszéltem vele 30 percet." Hát, ha tényleg csak ennyiről van szó, én hagynám a fenébe az egészet, csináljon, amit akar. Szép, hogy még neki áll feljebb. Az én párom jóban van az összes exével, van néhány lány barátja is, és nem megyek "filmezni" senkihez, ha beszélget valamelyikkel. Ha hazudtál neki arról, hogy kivel találkozol, akkor már jogosan mérges, csak rosszul csinálja. 24/L
2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Találkozott a csajjal, és a csaj elmondta neki, hogy én mikor szüneteltünk bnőmmel akkor hülyítettem a fejét. Meg hogy találkoztunk. Aztán én bnőmnek nem mondtam, hogy találkoztunk és ez volt a baj.
2011. nov. 18. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékennyé akart tenni.
2011. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!