Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e esélyem, h újra kezdjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esélyem, h újra kezdjem vele?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy nagyon nagy hibát. Van egy párom akit nagyon szeretek, tény és való, h sokat hisztizik ok nélkül ami engem nagyon bánt. Most el szakadt a cérna és okot adtam rá, elárultam neki, h fent vagyok egy társkereső oldalon, kérte a jelszót és megadtam.3 hónapja abba hagytam mert csakis őt szeretem de ez már késő egy éve vagyok vele.Soha az életben nem csaltam meg és nem is tudtam volna megtenni. Most ott tartunk, h nem hisz nekem, erre minden oka meg is van. De és csakis őt szeretem. Mi tévő legyek?

2011. nov. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmondhatnád neki, hogy minek regisztráltál ilyen oldalakon, ha már volt kapcsolatod...
2011. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki

egyszerűen unalom űzésként ,

voltam fent .

2011. nov. 10. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de unaloműzésként senki nem regisztrál társkereső oldalakra.
2011. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megelégelted a hisztit, és ha ezek után okkal hisztizik mit teszel? Ez elég nagy öngól volt az hiszem.
2011. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!