Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ducibb lányok csak hazudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb lányok csak hazudják hogy a mackós a zsánerük?

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyen lánytól ha megkérdezik az ideálját azt mondja hogy a magukfajta testes párt szeretnének.Ez tényleg igaz vagy csak azért nem merik bevallani hogy odavannak a vékonyakért mert félnek hogy nagyravágyónak nézik őket?Ja persze a vékony alatt nem azokat értem azért akik "ha a hasukat szappanozzák, a hátuk habzik" hanem akiknek azétr van mellizmuk valamelyest kockás a hasuk de lényegében nincs rajtuk 1 deka felesleg sem.
2011. nov. 16. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
én is a ducibb lány kategóriába tartozom, és nem tetszenek a mackós pasik, de nem is mondom, hogy tetszenének :D viszont az izmosak se, nekem a kifejezetten vékony fiúk tetszenek,akik "ha a hasukat szappanozzák, a hátuk habzik", ahogy te fogalmaztad, bár sosem hallottam még ezt XD viszont ismerek sok ducibb és nem ducibb láynt is akiknek a macis pasik tetszenek szóval ne aggódj. sokkal inkább rájuk van igény mint a vékonyakra.
2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

nekem is van duci lány osztálytársam akinek a párja szintén macis .van olyan lány osztálytársam is aki egész nap eszik mégis szó szerint gebe és az exe neki is macis.

én is duci lány vagyok és teljesen átlagos testalkatú párom van.

2011. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Elhitetted, hogy a duci lányoknak általában nem tetszik, ha ők takarják be a fiút,és nem fordítva :D
2011. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Nahát már a kövér csajok is válogatnak?
2011. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért ne válogathatnának? Emberek ők is. Ha a diszkópatkányok, utolsó seg.gfej köcsög parasztok válogathatnak, ők miért nem?

Amúgy én régen duci voltam. Nem tetszenek a mackós srácok, de nem is mondtam ezt soha.

19L

2011. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!