Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok nalatok mi az elony?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nalatok mi az elony? (lent)

Figyelt kérdés
Melyik jon be nektek jobban?ha 1 pasi jolnez ki de ugyanakkor nem huseges es nem is tud igazan szeretni vagy ha nem nez ki tul jol de nagyon tud szeretni meg nagyon kedves?kort is pls.Es ha valakinek mindeggy csak penze legyen az is megirhatja.
2011. nov. 16. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
szeressen, és legyen hűséges! ez a lényeg :) a "nem néz ki túl jól" meg olyan dolog hogy ízlések és pofonok :) 21/L
2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyen ápolt,és lehessen vele normális dolgokról beszélgetni. Nekem csak ennyi a kérésem! Jah és ne dugja meg a barátnőimet sem más csajokat.
2011. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én igazság szerint a hűséges kategóriát szeretem akiknek VALÓBAN fontos vagyok. nem kell neki feltétlen jól kinéznie csak szeressen mert ha az ember valakit szeret akk mind1 h hogy néz ki mert "megszépül" sztem. A pénz nem számít EGYÜTT a lényeg.

ha ehhez vkinek kommentje kérdése van akk a megszólításom MOKUSKAA és ha vkinek baja van akk írjon üzit!! remélem kiekégítő válaszom volt!!! :))))

2011. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat meg irjatok sokan:)kort is ha lehet
2011. nov. 16. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen hűséges, legyen őszinte, szeressen engem. A többi meg:kinek a pap, kinek a paplan. 21 l
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs de egyikse jön be.Nekem az jön be,aki külsőre megfog és belsőre is megtart....És ez annyira komplex dolog,hogy nem is sorolom az alapelvárásaim.
2011. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat szerintem manapsag ritka az olyan srac aki jolnez ki(sok lanynak bejon) es nem csalna meg akar 1vagy tobb alkalommal.
2011. nov. 16. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már szeretem akkor nyilván számomra jól néz ki. Természetes, hogy legyen hűséges, szeressen legyen ápolt, ilyenek, a pénz nem számít. 18/L
2011. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mej fajdalommal tudatom veled ugy mint ahogy a fiuknak sem jonnek be az egyszeru lanyok mint en vagy egyes tarsaim akik nem igazan model/csinosak es nem nagy melluek es nem is festik magukat, meg nekem is valamelyest olyan johetne szamitasba aki azert jol nezne ki, hogy legyen vonzo szamomra es nem lenne artalmas hogyha igazan huseges lehetne meg oszinten szeretne tiszta szivebol (ki nem vagyik erre) es magatol erthetodik, legyen kedves kinek kell egy durva ferfi. Penz, penz.....nem kell nekem szemely szerint dus gazdag, de legyen egy jo/biztos allasa ahol megallja a helyet es eltudja magat tartani, nem kell engem eltartson.
2011. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!