Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt mikor először volt párod? Mi volt fura?

Figyelt kérdés

Először is azokat kérdezném akiknek 18-20 éves koruk után lett először barátjuk/barátnőjük.

Hogy alakult? voltak nehézségek az elején vagy könnyen megtaláltátok az összhangot?


Nekem 21 éves létemre még nem volt barátnőm. Valahogy nem tudom elképzelni és elhinni hogy tetszhetek vkinek. Mindig az jár a fejemben hogy van nálam jobb, aki gazdag, népszerű és miért érné be pont velem.


2011. nov. 13. 17:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen lettem szerelmes, hosszú történet, miért ilyen későn. De utólag azt gondolom, hogy sokkal érettebben kerültem bele a kapcsolatba, érzelmileg és értelmileg. Gyönyörű és csodálatos kedvesem van, nagyon szeretem őt, és felnőttebbül gondolkodom, mintha össze-vissza szórakoztam volna tizenévesen. Teljesen tapasztalatlanok voltunk mindketten, de a dolgok mindig maguktól mennek, ha egy férfi és egy nő szeretik egymást :)
2011. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!