Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt mikor először volt párod? Mi volt fura?

Figyelt kérdés

Először is azokat kérdezném akiknek 18-20 éves koruk után lett először barátjuk/barátnőjük.

Hogy alakult? voltak nehézségek az elején vagy könnyen megtaláltátok az összhangot?


Nekem 21 éves létemre még nem volt barátnőm. Valahogy nem tudom elképzelni és elhinni hogy tetszhetek vkinek. Mindig az jár a fejemben hogy van nálam jobb, aki gazdag, népszerű és miért érné be pont velem.


2011. nov. 13. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan volt előtte két semmitmondó kapcsolatom, de a normális az 18 éves koromban jött.



Nekem semmiféle nehézséget nem okozott.Fél év múlva össze is költöztünk, neki tudtommal a második barátnője voltam, de velem lakott együtt egyedül.

Szerettük egymást és ennyi, nem olyan bonyolult ez.

2011. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs h válaszolok de engem is érdekel a dolog.


Bocsi :)

2011. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
meg kel majd osztanod a csokit vele amit anyádtól kapsz :)
2011. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na tudod mikor :DDDDD
2011. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sajnos és a tököm ki van már vele!


21/F

2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28/F és semmi!
2011. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ,de majd lesz :).

23/f

2011. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig egy értelmes válasz jött. Örülnék ha feleslegesen nem írogatnátok.
2011. nov. 13. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:
21 múltam és azt mondom, hogy kapufa. Megismerkedtem a nyáron valakivel, vele átéltem életem első csókját, azóta nem keres. Életemben először közel engedtem egy srácot és tessék. A kérdésben nem vagyok kompatibilis, de ezt jó volt leírni
2011. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22 évesek voltunk. Az öszhangot nagyon könnyen megtaláltuk, sosem volt kérdés, hogy lesz-e téma és hasonlók. Problémát inkább az okozott, hogy csók szintjén kicsapongó voltam előtte kissé, így nyugtalan voltam nagyon az elején, és kis félrelépés is történt. Megbántam-e? Igen is, meg nem is. Igen, mert nyilván bántó dolog valahol, akkor is, ha biológiai igények elégülnek ki így. Viszont a "nem" is helyes válasz, mert lelkileg segített az eset, hogy együtt maradhassunk, szívből szerelmet vallottam neki két hónap után, és nem volt ilyesmi. Megtudta utána (tőlem), ami történt... ha nehezen is, de meg tudta bocsájtani, viszont szálka maradt utána egy ideig.


Egyébiránt kitartást kívánok, teljesedj ki abban, amiben jó vagy, sportolj is, ezek önbizalmat eredményeznek. Hajrá! :o)

2011. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!