Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után pukiztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után pukiztál először a párod előtt?

Figyelt kérdés
Véletlen volt? Mit mondtál utána? Nem vörösödtél el? Ő mit szólt?:D Kort és nemet is írjatok:)
2011. jan. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindig próbálom magam visszafogni, ám egyszer mikor nálam aludt, volt gyros, és abból tele ette magát, és olyanokat...hmm... szellentett az ágyban, hogy már én röhögtem rajta/vele xd

19/f

2011. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tesóm olyanokat fingott, hogy két ajtóval odébb is felébredtek rá! De barátnő előtt ébren nem fingott soha, csak álmában, de azok se voltak halkakXDXDXD


Szerintem akkor szoktak szemérmetlenebb lenni, amikor összeköltöznek, és azután egy kis idő múlva.

2011. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 éve együtt vagyunk, nem lakunk együtt de még mindig nem merek előtte:) Tegnap is mondtam neki hogy menjen be a szobájába, én addig a fürdőben:)

Ő már félig meddig legyőzte ezt,így én őt már sokszor hallottam. De pisilni egymás előtt szoktunk mert egybe van a wc a a fürdővel.

De szerintem ez emberfüggő, simán lehet egymás előtt egy hosszú távú kapcsolatban, mindenki maga érzi.

21l

2011. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem, arra viszont igen, hogy első randin söröztünk, és párom böfögött egy jóízűt:)

Kitört belőlem a röhögés, majd közöltem vele, hogy erre még gyúrnia kell, mert lány létemre én sokkal nagyobbat tudok (persze később mertem csak bemutatni a tudományomat, akkor valamiért zavarban voltam:) ).

A pukizásról annyit csak, nálunk alap, hogy addig nem ereszti ki a galambot, míg meg nem húzom az ujját:D

22/L és 27/F

2011. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Aranyosak vagytok :D

Amúgy mi áprilisban leszünk 3 évesek, de már régóta megmutatjuk egymásnak a "tudományunk" :D. Talán 1 éve járhattunk, nem tudom :D. De az első pár hónapban biztos feszítettünk, hogy ne legyen hiba :)

2011. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De fura... Mi 4 éve vagyunk együtt, és még soha nem fordult elő. Nem is fog, én legalábbis nem örülnék neki.
2011. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
én egyszer szájba is fostam.
2011. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

csak egyszer tette, amikor kint voltam wc-n, akkor vettem észre, mikor szag kezdett terjengeni:D akkorát röhögtünk :D ki kellett nyitni az ablakot, meg minden. aztán egyszer nevetett, és kiszaladt, úgyhogy mostmár nem érintene mélyen, ha megtörténne, nem baj az:D :)

16/L

2011. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!