Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél/mondanál akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél/mondanál akkor, ha a párod először mondaná, hogy szeretlek, de te nem vagy még belé szerelmes és nem tudnád úszintén neki is ezt mondani?

Figyelt kérdés
Történt már veled ilyen? ími volt a reakció? Mi lett utána kettőtökkel?
2009. okt. 21. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem nyáron volt így. Megmondtam neki, hogy én még nem érzem úgy teljesen, hogy ezt megmondjam a szemébe, értse meg legyen szíves. Látszott rajta, hogy zokon esett neki, de nem hazudhattam, annyira már fontos volt nekem. Aztán még együtt vagyunk azóta is, de már én is mondtam neki őszintén :)

20f

2009. okt. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, inkább sose hazudj erről és később én is elmondtam, amikor tényleg így éreztem, volt is hatása:) 26f
2009. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy bele szerelmes, minek vagy vele??
2009. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is a pasim 2 hét múlva mondta hogy szeret. azt sem tudtam, hogy mit válaszoljak....pedig éreztem hogy nem őszinte....
2009. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb azt mondja és nem akarsz rá válaszolni, kérdezd meg, hogy kielégítheted-e orálisan. Nem fog faggatózni.
2009. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

velem volt ilyen... elég ciki volt... láttam rajta h várja a választ, én meg kussoltam.. nem akartam azt mondani h szeretem mert még nem, meg aztsem h nemszeretem, mert annál már többet jelentett..

(rá 1 hónapra én mondtam neki, és teljesen elképedt. :))

2009. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még válaszokat! :)
2009. okt. 21. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit...lepj le es szevasz!
2009. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illemből ne hazudj erről.
2009. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!