Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba hogyan mondjam, tudassam vele anélkül, hogy ezt így kimondjam: "SZERETLEK! "?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát először utalj neki valamivel arra.. amúgy hány éves vagy? az sokat segíteni hogy bővebb választ tudjak adni :D
2009. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15
2009. okt. 14. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csókold meg
2009. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet!:D
2009. okt. 14. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Am miért van az ősszes fiúnak baja azzal a szóval, hogy: "Szeretlek!"????? Mi, lányok, főleg ezt a szót szeretjük, mert annyira romantikus! Ne félj kimondani! Főleg, ha már ott jársz, h elmondod neki, mit érzel.

De persze, h a kérdésre is válaszoljak, egyetértek az előzővel, és a csók a legjobb megoldás. (Persze csak a szeretlek után!:))

2009. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd ki. Annyira jólesett, mikor először mondta a barátom, mert tudtam, hogy komolyan gondolja, nem három nap után nyögte be. Szóval attól is függ, mióta jártok. Csak akkor mondd, ha tényleg úgy érzed. Anélkül felesleges.
2009. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kezdjük ott nem is járunk..

és mivan ha nem engedi hogy megcsókoljam?

2009. okt. 14. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért van? A fiúknál (legalábbis nálam) ez a szó nem csupán "romantikus", hanem nagy súllyal bír. Én akárkinek nem mondom. Még msn-en a puszit sem.

A másik indok, hogy félünk a visszautasítástól.

2009. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne csókold meg, mert mivan akkor ha ő nem szeretné azt a csókot ? Am barátok vagytok ? Mert akkor azt tönkretehetné.. Annyit meg nem ér.
2009. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom honnan vette vaaki,hogy már járnak...:D

amúgy meg olyan nincs,hogy nem hagyja,max nem csókol vissza,de akkor meg egmondja,hogy nem szeretné,ennyi.nem kell félni tőle,ha megcsókolod abból baj nem lehet,én jobban megijednék attól,hogy szeretlek:)


az első csókos "tanácsadó":)


19/L

2009. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!