Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki félrelépett, miért tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki félrelépett, miért tette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 15:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az hogy miért tette az nem ok arra, hogy meg is tegye. Szükségem lenne sok pénzre, de nem lophatok pénzt másoktól. Aki félrelépett annak nincs mentsége. Ne bújjon más hátta mögé.
2011. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Mentem az utcán aztán egyszer csak félre léptem, hát fájt is utána a lábam legalább 1 hétig. Gondolhatod, hogy nem szándékos volt.
2011. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11-12 22:21

Ha félreléptél még jó hogy nem akarta továbbXD Nem hinném, hogy nem játszott közre a félrelépésed.

2011. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
En az elozo csaj voltam aki csalt mar! es ugy latam annak idejen, hogy mar vege van kettonk kozott mindennek es azert tettem, en ugy lattam, hogy o mar kilepett erzelmileg teljesen a kapcsolatbol es nem keresek mentseget a tettemre
2011. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát most én is meg tudnám tenni,mert nekem is lenne kivel. De nem teszem ... viszont nagyon komolyan gondolkozok rajta,mert a pasim állandó hangulat változásait és hülyeségeit már nehéz elviselni. Meg ahogy néha beszél velem. A múltkori nagyobb vitánknál lökött rajtam.
2011. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
te utolos meg esetleg lehet, hogy megmentheted ha ugy erzed, hogy megerne azzal a pasival maradni, hogy megbeszeljetek a dolgokat ha van kivel, ha pedig nem akkor mond meg nek, hogy elfogod hagyni efektiv
2011. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
te utolsos hülyeséget írsz. Viszont előző azt írod nem teszed meg, de mégis nagyon komolyan gondolkozol rajta, ez hogy van?XD Mégsem vagy elég erős. Már bocs, de aki félrelép az gyenge és ezt nem lehet kimagyarázni. Szerintem mindenkiben van hiba amit nem hűtlenséggel kell orvosolni!!! Én nem örülnék, ha megcsalnának és vége is lenne részemről annak a kapcsolatnak. Nem megoldás a hűtlenség. Nem lépek félre, mert a párom hibát követ el. Egyáltalán milyen hiba vagy ok a hűtlenségre? Veszekedés? Melyik kapcsolatban nincs? Vagy miért? Odafigyelés kell? Nem lehet szólni neki vagy TE magad is tenni ennek érdekébe? Megver? Akkor miért vagy vele és nem szakítasz? Aki gyenge az gyenge. Aki erős az erős és egy hűtlen sose erős.
2011. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
bocsi te utolso azt mondod, hogy en hulyeseget irtam miert? mert tanacsoltam neki, hogy beszlejen a jelenlegi partnerevel, hogy valami neki nem tesztik es valtoztassanak vagy ha nem, akkor kenytelen lesz a csaj tovabb lepni. Nem azt javasoltam neki, hogy lepjen fere!
2011. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak a mondatod nem olyan tökéletes és úgy vettem ki, hogy azt javasoltad, de akkor tévedtem.
2011. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
részeg volt, megbotlott.
2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!