Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki félrelépett, miért tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki félrelépett, miért tette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Talán mert nem szerette a pasiját/csaját. Hajtotta a vére. Esetleg nem kapta meg azt a törődést a pasijától/csajától amire vágyott. A félrelépésnek nagyon sok nyomós oka lehet..olykor viszont nincs rá magyarázat. Sok mindentől függ.
2011. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A párom nem figyelt rám eléggé. Hiába könyörögtem, hogy legalább néha érdeklődjön élek-e még, ha én nem kerestem volt hogy egy hétig nem is beszéltünk.

Végül találkoztam egy sráccal, aki elhitette velem, hogy ennél többet érdemlek és csúnya vagy sem, elgyengültem. Ez nem magyarázat, mert a megcsalásra NINCS mentség... Nagyon bánom, hogy így alakult, az ex páromat csak részben hibáztatom. Bármennyire is rossz egy kapcsolat, az sosem lehet magyarázat megcsalásra, illetve nem is megoldás a megcsalás...

2011. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ha én most félre lépnék, mert tudnék kivel...

akkor azért tenném, mert a páromtól akivel 2,5 éve együtt vagyok nem kapok elég törődést szeretetet, úgy érzem, hogy minden napos unalmas az életünk.

Már azt is megbeszéljük, mikor szexelünk, nem amikor kívánjuk egymást, hanem szerdán, vagy csütörtökön!

Egyébként, most én is dilemmázom, megtegyem e vagy nem?

2011. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vicuska87 ***** válasza:
De ez a baj, hogy ez nem megoldás semmire sem!
2011. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kedves utánam szóló! Ha elfogadsz egy tanácsot nem teszed meg. Az én párom anno megbocsátott, mert beismerte, hogy az ő hibája lehetett, mégsem volt már ugyanolyan a kapcsolatunk. Továbbra is éreztem azt, hogy mellette nem vagyok egész, nem kapok meg mindent amire vágyom és bármit csináltunk nem is jött vissza az az érzés ami az elején volt. Én azt javaslom, hogy akármennyire is szereted, ha úgyérzed ez a kapcsolat már menthetetlen, akkor hagyd ott, ha úgyérzed menthető, akkor tegyetek érte!!
2011. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.Illetve csak kettő:

Vágy, vagy hiány.

2011. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés! Amikor velem megesett, nem sok ideje voltunk (az eddigi egyetlen) barátnőmmel együtt. Ő már régebb óta egyedülálló volt, nekem kicsit kicsapongós időszakom volt, amiből éppen "lenyugodni" akartam, kicsit magamba szállni, amikor összejöttünk. Bár minden rendben volt köztünk, mégis becsúszott, ami becsúszott, igaz, csak csók szintjén. De ez inkább segített, mint ártott nekem, mert eldőlt általa, hogy vele akarok maradni, így bár nem volt szép tőlem, mégis jól jött ki kettőnk szempontjából, mert lelkileg rávezetett a helyes útra, azóta nincsenek ilyen "hajlamaim". Hibát inkább ott követtem el, hogy amikor rákérdezett később, hogy történt-e valami, bevallottam. Megbocsájtani meg tudott, de szálka maradt a szemében, és joggal.
2011. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

En felre leptem masfel ev utan pedig imadtam a baratom es nem voltak nagy problemak kozottunk, de megis megtettem, mert o elment kulfoldre es nem akart se szakitani se magaval hivni es ugy ereztem, hogy kinoz erzelmileg csak latogatoba hivott magahoz. Igazabol fel akartam kelteni az erdeklodeset irantam, szerettem volna latni, hogy tenyleg nem erdeklem.

KIderult, hogy erdeklem megbocsajtott elmagyaraztam, hogy miert tettem, de vegul honapok mulva megis vege lett nem a csalas miatt hanem amiatt, hogy nem akart a kozelebe en megelegeltem.

2011. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert egy igazi baromállat, fa*szkalap voltam!

Nem éri meg, ha szeretsz valakit! Remélem tanultam belőle egy örök életre!

2011. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

én Soha Senkit nem csaptam be. Nem aláztam meg magamat és őt azzal, hogy megcsalom.

engem viszont csaltak meg. de én akkor se fogok a jövőben sem senkit megcsalni.


F26

2011. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!