Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most féltékenységből tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most féltékenységből tette vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

A párommal szakítottunk kb 2 honapja és nem rég összefutottunk 1 buliba..ő jött oda hozzám,hátulról megölelt és a pulthoz mentünk inni..ott elkezdett osztani h h nézek ki,kinn vannak a melleim és h részeg vok..nem foglalkoztam vele és inkább továbbálltam és elmentem táncolni bnömmel és hátulról megfogott a barátom és elkezdett velem táncolni..majd mondta,h beszélni akar a bnőmmel mert rondán néz és én meg közben elkezdtem 1 fiú barátommal táncolni,hisz szingli vok miért ne..utána kiakadt,h h viselkedek,más pasikkal h táncolok,ebben a felsőben ugy nézek ki mint 1 "olcsó k*rva" inkább menjek haza..hozzá kell tennem,h egész este a közelemben volt és úgy "védett" mintha még az övé lennék..majd elment 1 lány akinek köszönt nevezzük Katának és elkezdi h Szép csaj nem??mondom igen az..ő erre a volt bnőm..mondom igen???akk gratulálok talán akk vele is csaltál..majd hatásszünet után elkezdi h jaj dehogyis a cstársam szomszédja onnan ismerem csak..

De ez akk is annyira rosszul esett h eddig tényleg mindig csak nekem mondta h jaj de szép,gyönyörű vok és h nálam szebbet még nem látott és h most 1 másik lányra is az orrom előtt..

Nem értem ezt az egészet,h miért volt velem ilyen egész este és h miért mondott rám ilyen dolgokat holott mindig azt mondta h 1 tündér vok és h nagyon szeret..


2011. jún. 22. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez a lényeg, nem az, hogy lekváz.
2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tuti féltékeny, de amúgy ez nagyon gyerekes, ahogy viselkedik. Hány éves?

Egyébként miért táncolsz vele? Bunkó, nem érdemli meg, ha vissza akar szerezni (és ha van esélye) akkor valahogy tudasd vele hogy ez nem éppen járható út...

2011. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
33 éves..vagy lehet,h rosszul esett vna neki ha mondjuk bepasizok v nem tudom..
2011. jún. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!