Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Ezt most miért tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Ezt most miért tette?

Figyelt kérdés

2,5 honapja szakítottunk a barátommal,de vhogy néhanapján még mindig küldözgettünk egymásnak smseket(főleg bulik után),amiben általában azt szoktam irogatni h "még mindig szeretlek,bár nem érdemelnéd meg,hiányzol stb"erre ő is visszaszokott válaszolni h "én is szeretlek stb"..majd nemrég felhívott és elkezdett érdeklödni,h mi van velem,h állok a vizsgákkal meg h a jövö héten talizhatnánk és beszélgethetünk..majd összefutottunk buliba ahol ő jött oda hozzám,folyamatosan a nyomomba volt meg mikor bnőmmel táncoltunk akk is megragadott és táncolt velem..majd odament a bnőmhöz(nem bírja az exemet)és elkezdte neki magyarázni a bnőm h hagyjon engem békén,és ha szeret akk most azonnal menjen el..erre elkezdte neki a barátom h de ő szeret engem stb..na mind1 utána odaült mellém és elkezdte h nagyon szeret de a lánya lehetnék,nincs itt nálam jobb de most is h viselkedtem buliba h egy idegen sráccal simán táncoltam még ő a bnőmmel dumált és h biztos elélveztem a csiklóra amikor a sráccal táncoltam..utána mondta h most a haverjaival akar bulizni menjek inkább haza majd jövö héten megbeszéljük..

Hazamentem és 15perc mulva felhívott h hol vok??mondtam h itthon erre ő h jol van legalább beláttad..én meg h átjössz??erre ő h "aha"..nem jött majd a megbeszélt talikor írtam neki h akk most talizzunk??erre ő h Ne talizzunk! én meg h miért ne??legalább nem így utálkozva kéne elválnunk..majd írt h Én nem utállak.de én az egészről már leírtam,elmondtam mindent.ne irogassál.

Nem tom h most azért v ilyen velem mert a bnőm szavai észhez térítették h nekem rossz ez a helyzet h állandoan csak ugy "felbukkanik" és ha szeret akk hagyjon békén v h miért tette mert ő akarta a talit és ő ígérte meg..!!??

Annyira szeretem és már ma is ott tartottam h írok neki h Szeretem de vhogy nem tudtam megtenni..

Amugy nem tom h már van e vkije de csak nem ha megcsokolt és azt írogatta és mondogatta h Szeret,és h ennyire a nyakamon v a bulin is..annyira elvok keseredve és már nem tom mit tehetnék..:(


2011. jún. 19. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdésed túl röbid,magyarázatod kib@szott hosszú
2011. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

off: első ez rohadt jó volt :D


on: neked kell tudni mi van, nem tudunk mi külső szemlélőként helyetted dönteni ez ügyben

2011. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kezit csókolom

Hát én is jártam így :D szó szerint mint kan. Egyszerü a képlet (az én esetemből ki indulva) Ő próbálta menteni ami menthető(mint minden fiú ugyebár)és egy idő után bele törődnek h nem és kész és mire a lány meggondolná magát akkor meg már rég késő:D meg ott van a barátnőd mint zavaró tényező XD! Könyörgöm(ezt soha nem értettem nem logikus) mi az h ha szeret akkor mennyen el onnan? :D egy rossz romantikus filmben nem halassz már ilyet.

Na de a lényeg :) vagy kiábrándult belőled mert eltelt az idő és felébrett benne a büszkeség és befejezte a játékot is egyben...vagy csak egyszerűen taktikát váltott:D:D

Ami nagyon okos.Én saját tapasztalatból beszélek de nem minden ember egyforma :) én kezdtem kiszeretni a páromból de észhez tért és vissza jött két hét után:) de sok tényező játszik még mindíg ellenünk de szarunk a nagy világra:D

Remélem tuttam segíteni

2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuttál segíteni..kérdés,hogy a nyelvtanpótvizsgán ki tud majd neked segíteni? XDDDD
2011. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ember, 2x kellett elolvasnom a magyarázatod ahhoz, hogy valamit kivegyek belőle, hol ott mindig 5-ös voltam szövegértésből... Dee ha ennyire zavaros a srác szerintem hagyd a francba, megér ez neked ennyit?
2011. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na igen sajnos nálunk is sok tényező játszik ellenünk..és amikor szakított azt azzal magyarázta h mind2önknek jobb lesz (kor miatt,nem tudta elfogadni),de h akk is szeret..viszont azt meg nem szeretném h írok neki így 1 honap elteltével és ő meg mondjuk röhög rajtam h "hát ez még mindig nincs tul rajtam" meg szal hasonlok...nem értem a férfi logikát...:(
2011. jún. 19. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon szeret sztem
2011. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!