Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket csináltál (hiszti-telefo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csináltál (hiszti-telefonnézegetés stb. ) már féltékenységből? Vagy próbált már megcsalni titeket a párotok, aztán végül mégsem tette meg? Vagy legalábbis ezt mondta? Mit tettetek ezután?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki volt már féltékeny, kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan oldották ezt meg, és leginkább arra hogy amikor alapja is volt, akkor mit tettetek? Volt olyan hogy ezer%-ra biztosak voltatok benne, mégsem volt alapja?
2011. jan. 12. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nincs ilyen gond, elmondjuk egymásnak, ha valami van.

Megcsalt már egyszer, de akkor is elmondta. Persze azóta időnként belenézek az íméljébe meg a logjába, de nem mániákusan, mondjuk egy évben 2-3 alkalommal.

Amikor megcsalt, akkor szakítottunk, csak hát szeretjük egymást. Úgyhogy nem sokáig bírtuk külön.

Olyan még nem volt, hogy ok nélkül biztosnak éreztem a dolgot. Egyszerűen mert amíg nem látom a bizonyítékot, a legjobbat feltételezem a páromról.

2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezután tényleg nem alakult ki benned semmi kételkedés, hogy elmondaná-e mégegyszer ha megtörténne igy, hogy elözö alkalommal is szakitottatok? Régóta vagytok együtt?
2011. jan. 12. 08:55
 3/10 anonim válasza:

Sztem én már majdnem mindnent tapasztaltam féltékenység terén:D:Dtelefon nézegetés...email,msn...rákérdeztem ..stb...de nem érsz el vele semmit:/ ha megakar csalni akk megcsal bármit csinálhatsz is:S sajnos ez iylen:S:s

eneg mmég enm csalt meg a párom,de olyannal már lebukott ,h 1 lánnyal lörtölget msnen...:S:S:s én már itt kiadtam volna a szűrét...de visszakönyörögte magát....:$nállad mik a konkrét indokok,h megnézzd és miböl gondolod ,h van okod benne kételkedni??

2011. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem is msn duma volt másik lánnyal :-S ... nagyon kiakadtam rajta és majdnem szakitottunk is, aztán azt mondta csak féltékennyé akart tenni... ... ... ...
2011. jan. 12. 10:42
 5/10 Manócska'90 ***** válasza:

Én az iwiw-jét csekkoltam. Mert tudtam, hogy minden éven ír a volt barátnőjének névnap/szülinapjára. A szülinapi üzit elmondta, de a névnapiról nem szólt. Úgyhogy megnéztem. És amit találtam... Küldött Neki egy verset - amint felkelt, azonnal, bezzeg engem a névnapomon este 6kor "köszöntött", aztán lelépett a haverokkal öt méterrel arrébb -, aminek a tömör tartalma: szeretlek, hiányzol. Hát eléggé kiakadtam, finoman szólva, teljesen összetörtem. De ugye nem kérhettem rajta számon, mert elvileg nem is tudhattam volna róla. Egyszer próbáltam "megkerülni", sikerült is volna, de el kellett mennie és nem igazán érdekelte, hogy beszélek hozzá (msn). Úgyhogy muszáj voltam felhívni és mindent elmondani Neki. Persze totál kiakadt, kikapcsolta a telóját is. Aztán azért mondtam neki, hogy különítsük el a két dolgot: először beszéljünk a versről, aztán meg arról, hogy én mit csináltam. Azt mondta, hogy csak kimásolta a verset, el sem olvasta. Ismerem annyira, hogy hittem neki, mert tudom, milyen.


Mondjuk se én, se Ő nem felejtette el ezt az incidenst: én folyton az ex miatt voltam ideges, Ő meg sas szemekkel figyelte, hogy nem lesem-e le a jelszavát, mikor beírja.


Mind1, már nem vagyunk együtt, de ennek köze sem volt hozzá.

2011. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia. velem néhány éve esett meg egy fiúval, akibe nagyon szerelmes voltam, hogy másfél évig voltunk együtt és az utolsó pár hónapban gyakorlatilag velem párhuzamosan járt a barátnőmmel. nekem persze gyanús volt a dolog, féltékeny voltam, de mikor megkérdeztem, hogy mi van, akkor persze én voltam a hülye, meg beleképzelem, ők csak jól elvannak együtt, stb. annyira szerettem, hogy szó nélkül hittem a szavában. aztán persze kiborult a bili. azóta nem bízom a véletlenre. sokkal erőszakosabban lépek fel ha bármi rossz jelet/megérzést tapasztalok, és egyszerűen továbbállok, ha bármi alapja is van.
2011. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uh... :-S egyébként szerintem ha nincs mit titkolni akkor miért ne tudhatná a másik a jelszókat?... vagy ez csak túlzás? ...
2011. jan. 12. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem az :)

az utána lévő barátom nálunk lakott, egy gépet használtunk, mindenkinek minden jelszó meg volt jegyeztetve. mivel így elém volt tárva ez a dolog, soha meg sem fordult a fejemben, hogy kutakodjak, elvégre minek?

két évig voltunk együtt, sosem csalt meg. nyáron szakítottunk, de azóta is jóban vagyunk, rendszeresen találkozunk, csak egyszerűen már nem voltunk szerelmesek egymásba, és ezt felfogtuk, elfogadtuk, de mint ember nagyon szeretjük és tiszteljük egymást. szóval szerintem pasi kérdése ez az egész, ha olyan, akkor úgy is megcsal, ha nem, akkor meg vagy fel sem merül benne, vagy értelmesen tudja kezelni, hogy nincs szerelem, és cselekszik, még mielőtt arra kerülne a sor, hogy másfelé nézzen a hiányzó dolgokért. akinek meg maradéktalanul jó egy kapcsolatban, de mégis félrelép, az egyszerűen gerinctelen görény.

2011. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én már téptem szét közös képüket az exével, de a pasim fotóját megtartottam róla

biztos h nem nézegeti a képet, mert akkor észrevette volna

de sztem ő maga sem melékszik rá hová rakta

a másik az volt, hogy nézegettem telefonját, sms eket, híváslistát, telefonkönyvet

sőt gondoltam arra is h esetleg valakit más áll néven ír be

de volt hogy itöröltem pár számot, vagy bennhagytam de átírtam a számokat

így teszteltem h gyanakszik e, mer ha nem, akkor nem is kereste az illetőt gyakran

max azt mondtam volna neki biztos elírta a számot, vagy már nem él, másé lett

sőt olyat is csináltam hogy regisztráltam egy oldalra, nem párom nevével, hanem egy más névvel, és írtam az exének a párom nevében, hogy töröld ki a régi számom, és megadtam egy új számot neki, de persze az nem ap áromé, és nem is lekérdezhető

max azt fogja gondolni ha nem éri el a párom, hogy én írtam rosszúl a számot, vagy ő írta félre

azóta néztem, olvasta az üzenetet, de nem válaszolt, aztán töröltem is az oldalt

de nem fogja meg tudni egyhamar h nem öv a szám, mer csak sms t szokott neki írni karácsonyra, és sose hívja fel, meg nem keresik egymást más ügyben sem

a csajnak van pasija és messze tanul


de már bizonyította a párom h megbízható és szeret

én meg betegesen féltékeny voltam, meg rosszúl estek dolgok, vagyis csak félreértések és gyanakvások voltak

de ő is szokta olvasgatni üzeneteimet, meg mndig kérdi kivel beszélek, biztos chatelek, meg vett nekem telefont, igaz rossz lett a régi, de azt akarta h új számom legyen és a régit ne használjam, és h snekinek ne adjam meg az új számom

szal biztos ő is féltékeny néha, meg biztonságban akar tudni

2011. jan. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!