Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lány, akibe szerelmes vagyok mással jár és én ezt nem bírom elviselni. Napról napra rosszabb a kedvem és már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben, mert egyszerűen nem bírom elviselni, hogy más valakivel van. Más lány egész egyszerűen nem érdekel (na nem mintha annyira kapkodnának utánam...). Egész egyszerűen nem érdekel semmi, több, mint egy hete ki sem mozdultam a házból. Szerintetek mit csináljak?
2011. nov. 6. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
verd ki!
2011. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt az önsajnálkozást és lépj tovább.
2011. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül...:( Egyébként ismerősöd a kiszemelted?
2011. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mozdulj ki, ismerkedj meg másokkal is, ha csak ezt a kilátástalan lehetőséget hagyod meg magadnak, kudarc lesz a vége
2011. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
transzvesztita.
2011. nov. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és a csaj tudja egyáltalán,hogy mi van?

vagy valami filmsztár az illető?

2011. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja, nem mertem neki beszélni erről.
2011. nov. 6. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor teljesen jogosan érdemelted ki a mulyaság büntetését.

mégis mit vártál?nem is értem.

2011. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!