Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek ez tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ez tényleg annyira gáz beszólás volt h ezért meg kell sértődnie? -. -

Figyelt kérdés

A bnőm mindig csesztet h szokjak le a cigiről, már nagyon idegesít és hiába mondom neki h nem fogok akkor is mondja.. és azt mondta h ha szeretem, leszokok, én erre meg mondtam h jó akkor meg ha ő szeret fogyjon le 10 kilót... erre meg úgy megsértődött h most nem akar velem szóba állni sztetek ez tényleg ekkora gáz volt?! Nem én kezdtem de úgy látszik ő mondhat bármit én meg semmit na mind1

18/F


2011. nov. 5. 14:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

Tisztelt 26N.

Én meg a korlátolt embereket utálom, akiknek sok gyűlölet van a szívében, és kevés önálló gondolat a fejében. Remélem magadra ismersz.


A hozzászólásodnak köze sincs a kérdéshez, csak fröcsögve köpködöd a vitriolt.


Szép napot

2011. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
15:44 btw én vigyázni szoktam h arrébb megyek ha rágyújtok meg gyerekek mellett nem gyújtok rá stb kivéve ha ilyen paraszttal találkozok aki látványosan szenved mert annak direkt az arcába is fújom!
2011. nov. 5. 15:47
 23/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem sem kellett volna szerintem sem kellett volna ezt mondanod neki, mert most ő fog haragudni rád jó ideig. De amúgy a hozzászólásokat a cigizőkkel kapcsolatba nem tartom teljesen korrektnek(mert akár több ellenpéldát is lehet felhozni), mert pl. itt vagyok én, lány vagyok, nem cigizek és mégsem ítélem el őket és nem fog el gyűlölet ha meglátok egyet az utcán. De visszatérve a kérdéshez szerintem is próbálj most valamivel kedveskedni és meglátod hogy majd hogy viszonyul ezekhez, de SZERINTEM mindenképpen mondd meg neki hogy te cigiztél mikor járni kezdtetek, cigizel és sajnos(egészséged miatt sajnos) cigizni is fogsz, ez van!
2011. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Abba nem gondoltál bele, hogy lehet nem csak unaloműzésből és baszogatásból mondja, hogy szokj le hanem mert szeret és tudja hogy káros és jót akar neked? Jó persze biztos az is benne van, hogy zavarja cigi szag meg ilyenek... de akkor mondhattad volna simán hogy "zárjuk le a témát, nem teszem le..."

A lányoknak ez nagyon érzékeny pont ha a kilóival cseszteted ... tudom magamról.

Szerintem mond meg neki, hogy te így szereted ahogy van, de értse meg hogy nem teszed le a cigit.

2011. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

de akkor mondhattad volna simán hogy "zárjuk le a témát, nem teszem le..."


szerinted nem mondtam már 561szer?

2011. nov. 5. 22:21
 26/28 anonim ***** válasza:

tegnap 15:45


Ennyi erővel ha szereti akkor mindent el kéne fogadnia?! Ez annyira hülyeség!!! Ez a "ha szereti" logika egy blőd sztereotípia!!!! Meg különbenis akkor ki fogadjon el mit? Hiszen mindketten szeretik egymást és mindkettő mást akar. Ennyi erővel lehet azt is mondani h ha szereti nem gyújt rá többet meg azt is h ha a másik szereti akkor büdösen is szereti!

EZ NEM ILYEN KÉRDÉS!!!!!!


Ha undorodik tőle akkor akár elfogadja akár nem, az rombolja a kapcsolatot!!! Tudom mert volt hasonlóban részem! Teljesen kiábrándultam a csajból!

2011. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tegnap 15:45 Ha meg valaki szeret valakit, leszokhatna a rossz szokásáról, ha a másikat ennyire zavarja. Hisz az csak cigi. Nem gondolod?


"Én meg a korlátolt embereket utálom, akiknek sok gyűlölet van a szívében, és kevés önálló gondolat a fejében. Remélem magadra ismersz."

Ez inkább Rád igaz Kedves válaszoló, önző vagy, ezért irtod az embereket a cigifüstöddel. Sajnos ezt a cigizők flegmán viselik, hisz nekik fontosabb a függőségük, mint más ember egészsége. Ha nem így lenne, akkor nem cigiznének éttermekben, szórakozóhelyeken, vagy közterületen. Ha otthon tennék ezt, senkit se érdekelne.


,,A hozzászólásodnak köze sincs a kérdéshez, csak fröcsögve köpködöd a vitriolt"- Közlöm veled, hogy a tiednek még annyira sincs és nem szokásom köpködni, már megint magadból indultál ki.

2011. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Hisz az csak cigi"



Ennyi erővel:


Hisz az csak kutyaszar! Miért ne tarthatnám az éjjeli szekrényen?!


:) Hidd el a cigi is undorító ocsmány és kib@szottul idegesítő egy nem dohányos számára! A szájszagról nem is beszélve!!!

2011. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!