Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami jó beszólás amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torpetipi kérdése:

Valami jó beszólás amitől lekopik rólam?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk és nem hagy békén. Nem adnátok javaslatokat mitől kopna le rólam? Valami szöveget.
2011. júl. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazudd azt hogy már van új barátnőd!
2011. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen hazudj,aztán meg bizonyits is,mert lehet nem fog hinni neked.
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt neki, hogy terhes vagy tőle. Akkor biztos úgy le kopik hogy nem látod többé.
2011. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, tud-e valamit az intelligenciáról. Úgy tűnik, az olyan betegség, amit az emberek egy része elkapott, de ő hálistennek megúszta.

:)

2011. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem "zaklatott" egy ideig az egyik volt barátom. Az elején nagyon dühös levelekkel (email) válaszoltam neki, vagy elég durván elküldtem mikor mobilon hívogatott. Aztán stratégiát váltottam. Telefonszámot lecseréltem. Illetve meg van még az a bizonyos telefonszám(telefon) is, de azt nem használom, aki fontos ember, tudja az új számom. Emailben tiltottam a leveleit, nem is tudok róla, ha ír. Iwiw-en nem tiltottam, de töröltem olvasatlanul a leveleit. Mióta nem reagálok nem zaklat. :-)
2011. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:13

ez k.rva jó! :DDD

2011. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!