Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Továbbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Továbbiak lent! Kösziiiii.

Figyelt kérdés

Egy ff-val sikerlüt nagyon bensőséges kapcsolatot kialakítanom.Ez annyit takar, hogy folyamatosan próbálkozik( felismerte a kacsolat lehetőségeit?!)bókol, és flörtöl. Ezenkívül szeretné, ha egyszer végre a párjaként, feleségeként tekinthetne rám, nem "csak" egy jó barátként! Bevallotta, hogy belémzúgott. De én is belé! Ő vallott, most rajtam a sor? Kérdezősködik utánam,érdeklődik, és nagyon féltékeny...( a kollégáitól is félt, nem engedi hogy velük beszélgessek, de csak azért mert nagyon szeret? Legalábbis ő ezt mondja .) elkísér a munkahelyemre ezen okok miatt. Nagyon szeretném, ha ebből tényleg lehetne egy kapcsolat, de még tarrtom a derekam,vagy ez nem jó ötlet?

A barátság 3 éve tart, 1,5 éve kerültünk egymáshoz közel!

Mit kéne tennem, hogy a POZITÍV irányt segíteni tudjam?!?!

Előre köszi a válaszotokat!


2011. nov. 4. 19:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1,5 éve udvarol. És a mai nap is elúszott...:(

Eleinte csak a kollégáival találkoztam ma, majd felhívták, de nagyon hülyén viselkedett... Így otthagytam, majd pár órával később sikerült kettesben maradnunk. De lebuktunk, megint a kollégák, rászálltak:(

Aztán már csak egy puszi és újra különváltak útjaink legalábbis hétfő-keddig:( Majd akkor megpróbálom újra!!!!:)


Nektek is olyan ilyenkor, mintha kitéptek volna a szívetek egy darabját, mikor a nagy "Ő", vagy párotok egy időre legalábbis pár napra elérhetetlen számotokra?! Vagy amikor külön kell lennetek akár csak kis időre?!?!


Köszönöm Válaszaitokat!

2011. nov. 5. 14:30
 12/16 A kérdező kommentje:
És nagyon jól érzem vele magam, a bókoktól már majd' elolvadok, de mégsem tudom rávenni magam a dologra:S
2011. nov. 5. 14:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy ribanc, aki másfél év után igent mond. Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy évekig üldözök valakit, csak hogy egy pillanat alatt úgy döntsek, hogy nem kell.
2011. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Néha oly gyerekesnek érztem magam:$

Nem kellett mindennel hétfőig várnom:D

A pékség előtt véletlen, de találkoztunk! Mondta, hogy túlóráznia kellett(2 ó), mondtam, hogy nem lettem volna a helyében, mire azt válaszolta, hogy káár.

Kérdem mi okból kifolyólag?!

-Mert akkor velem tölthette volna azt a 2 órát is?!

Vajon miért nem viselkedik normálisan a kollégái előtt?

Velem tud, de sajnos csak akkor ha kettesben vagyunk!!!

Különben bár félve, de a kollégáival együtt cukkol:(, hülyéskedik, de ha ketten vagyunk, határozott, komoly lesz:)

Majd meglátjuk mi lesz.....

1 napot kibírok nélküle! Talán:D

Köszi mindenkinek!!!

2011. nov. 5. 17:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenki viccelődhet társaságban.
2011. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan, mintha "viccelődne"!

Ércelődnek, cikiznek , egyrészt, mert (P)-nek bejövök, és másrészt, mert mindenki elsüti, hogy mikor lesz végre valami ebből.pl.: összeköltözés, lánykérés, esküvő?!?! E téren igazuk van, mert én a barátnőimmel beszélem meg a dolgaimat, még ő a kollégáival:)Mindenki mindent tud, csak MI NEM:) Néha már ciki ez a döntésképtelenség:P De ezért is szeretjük egymást!:D

2011. nov. 5. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!