Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (továbbiak lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (továbbiak lenn)

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt,de neki van barátja.

A barátja teljesen elhanyagolja,nem törődik vele,de a lány nem hajlandó ejteni.

Úgy vettem észre kölcsönös az érzelmem, de amíg a barátja ott van,addig szóba sem jöhetek.

Válaszokat kérnék.


2011. márc. 1. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább azért van vele, mert megszokta már azt a kapcsolatát. Próbálkozz vele úgy, hogy eleinte nagyon sokat törődsz vele, majd ha nem vevő rád, akkor hanyagolod. Egy idő után hiányozni fog neki, hogy törődjön vele valaki, és jobb esetben megkeres.

Ha nem sikerül, akkor azzal, hogy te nyomulsz rá, csak a barátjával fűzöd szorosabbra a kapcsolatát, mert a szeretethiánya csökken és ezt nem hozzád, hanem a barátjához fogja társítani az első időszakban.

A legjobb kivárni, míg szakít, és jó időben, jó helyen lenni. De ki ér rá arra?

2011. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. márc. 1. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
ha bírod idegekkel és erővel akkor legyél mellette, eljön majd a te időd is. de ez baromira nehéz lesz!
2011. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem mentség, hogy "ott van". Nem téged választott, ne pazarolj rá több időt.
2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én gondolom úgy,hogy amíg van barátja, nem lehetek vele.

És nem kérdezek rá,mert nem kockáztatom az egészet..Annál nekem többet ér. 2 éve szeretem...:(

2011. márc. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen egészet? Egyelőre vesztenivalód sincs.
2011. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!