Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Továbbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Miért csinálja ezt? Továbbiak lenn!

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy újra kiteszem de nem kaptam kielégítő választ és nem tudom már kiemelni


Sokszor beszélünk meg találkozót és gyakran nem jön el a barátom. Viszont mikor együtt vagyunk mindíg tényleg elfogadható és nem kamu dolgokkal indokolja miért nem jött és bocsánatot kér.És bebizonyítja mennyire kötődik ő is hozzám. Msn re sem jön fel van hogy hetekig nem találkozunk és nem is beszélünk. Valamiért úgy érzem hogy szeret és én sem bírom nélküle. Miért csinálja ezt velem? Kezd kicsit bántani a dolog de nem bírok haragudni rá.


2011. febr. 26. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarja elérni, hogy hiányozz neki.. Térítsd észhez, hogy ha ezt fojtatja, akkor viszont látásra, és ha ő azt mondja, hogy jó akkor ennyi volt, (meg sem próbál tenni érted semmit..) akkor szerintem jobb is hogy úgy lett..


Tudom, hogy szerelmes vagy meg minden, éss ilyenkor nem tudsz reálisan gondolkozni.. Szerintem ez volna a célravezető..

2011. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni és megbeszélni ezt, mert elfogadható indok nem egyenlő az igazsággal.
2011. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

2. kommentelő: mindíg olyat mondd amit bizonyítani is tud

2011. febr. 27. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor pedig kérd meg, hogy úgy intézze a dolgait, hogy gyakrabban tudjatok beszélni. PL. ha nekem lenne barátnőm biztos nem tenném meg azt, hogy 2-3 hetes kihagyásokkal tarjuk a kapcsolatot. Elvégre ez már a 21. század,
2011. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm aurelius megfogadom a tanácsod le fogok ülni és megbeszélem vele
2011. febr. 27. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:

velem is pont ugyanez van... mi már 4. hete nem találkoztunk, és 1 városban élünk! teljesen kikészülök, annyira elkeserít, a gyomorgörcs is megvan...

19/L

2011. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni.
2011. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dorci.1991 válasza:
Szerintem ha tényleg szeretne, akkor nem lenne olyan, hogy hetekig nem találkoztok, mert akkor nem bírná ki nélküled sokáig. Meg kicsit érdekes, hogy mindig megbeszélitek a talit és nem megy el. Mert ha egyszer csinál ilyet az oké, de az hogy rendszeresen. Én a helyedbe tuti nem bíznék meg benne, de te tudod..
2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Olga néni ***** válasza:
Szívat és kihasznál. Szerintem mással is ugyan ezt csinálja, és valószínű, nem egy csajjal. Kell ez neked?
2011. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az addig oké h ritkán előfordul h közbejön neki valami és nem tudtok talizni.na de h mindíg....az már kicsit gyanús.meg akkor mért nem szól előtte h közbejött valami?meg érdekes mindíg közbejön neki vmi mikor taliznotok kéne?meg feltalálták a telefont is,akkor legalább azon tarthatnátok a kapcsolatot amég nem taliztok újra.meg mi az h hetekig nem taliztok???az h napokig az oké,de h hetekig....szerintem a barátod titkol valamit,és ezt minden rossz szándék nélkül mondom.
2011. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!