Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Továbbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Miért csinálja ezt? Továbbiak lenn!

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy újra kiteszem de nem kaptam kielégítő választ és nem tudom már kiemelni


Sokszor beszélünk meg találkozót és gyakran nem jön el a barátom. Viszont mikor együtt vagyunk mindíg tényleg elfogadható és nem kamu dolgokkal indokolja miért nem jött és bocsánatot kér.És bebizonyítja mennyire kötődik ő is hozzám. Msn re sem jön fel van hogy hetekig nem találkozunk és nem is beszélünk. Valamiért úgy érzem hogy szeret és én sem bírom nélküle. Miért csinálja ezt velem? Kezd kicsit bántani a dolog de nem bírok haragudni rá.


2011. febr. 26. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen baratom, mindig kozbe jott neki valami mikor talalkoznunk kellett volna. Amit jol kitudott magyarazni. Manipulalt rendesen. Ugyszinten msn-re sem jott fel beszelgetni meg sorolhatnam. Vegul besokolttam raallitottam egy baratnomet(ami nem volt szep) de mint kiderult megerte. Vele tudott beszelgetni msn-en sot talakozni is tudott volna rogton. Azota meg dumalunk neha mint haverok es minden csajaval ugyanezt csinalja. Gyorsan rajuk un, de nem szakit fenntartja oket mesekkel. Szerintem mondd meg neki nyiltan vagy valtoztat vagy vege mindennek. Lasd meg mit reagal, mit tesz.
2011. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálom megbeszélni vele a dolgot de biztos hogy nincs neki más mert legjobb barátom az öccse aki mindent elmond nekem sőt az anyjával és a nővérével is tartom a kapcsolatot és az anyja különösen szeret engem. Meg biztos hogy nem csal meg mert amikor előzőleg jártunk akkor is szólt hogy neki nem megy és vége volt nem az a kaszanova típus.
2011. márc. 1. 20:12
 13/14 Dorci.1991 válasza:
És szerinted az anyja meg a nővére tud arról, ha megcsal?? Meg ha tudja, hogy jóba vagy az öccsével, akkor elmondja neki ha van más is??? Ennyire naiv nem lehetsz.... De a te dolgod. Ha neked ez kell hogy valaki átverjen, akkor sok boldogságot.:D:D
2011. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves Dorci ő nem olyan. És rájöttem hogy tényleg csak elfoglalt volt manapság sokkal többet törődik velem:)
2011. márc. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!