Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Továbbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Továbbiak lent! Kösziiiii.

Figyelt kérdés

Egy ff-val sikerlüt nagyon bensőséges kapcsolatot kialakítanom.Ez annyit takar, hogy folyamatosan próbálkozik( felismerte a kacsolat lehetőségeit?!)bókol, és flörtöl. Ezenkívül szeretné, ha egyszer végre a párjaként, feleségeként tekinthetne rám, nem "csak" egy jó barátként! Bevallotta, hogy belémzúgott. De én is belé! Ő vallott, most rajtam a sor? Kérdezősködik utánam,érdeklődik, és nagyon féltékeny...( a kollégáitól is félt, nem engedi hogy velük beszélgessek, de csak azért mert nagyon szeret? Legalábbis ő ezt mondja .) elkísér a munkahelyemre ezen okok miatt. Nagyon szeretném, ha ebből tényleg lehetne egy kapcsolat, de még tarrtom a derekam,vagy ez nem jó ötlet?

A barátság 3 éve tart, 1,5 éve kerültünk egymáshoz közel!

Mit kéne tennem, hogy a POZITÍV irányt segíteni tudjam?!?!

Előre köszi a válaszotokat!


2011. nov. 4. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tedd helyre. ne legyen féltékeny. sokbaj lehet még ebből..
2011. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Valószínű annyira beléd van zúgva annyira akar téged,hogy félt téged azt akarja,hogy csak az övé légy. Szerintem érdemes megpróbálni vele egy kapcsolatot,de egy jó tanács ha a kapcsolatban is féltékenykedik akkor nem érdemes foglalkozni vele mert akkor nem lesz jó a kapcsolatotok sokig ez tapasztalatként mondom :/
2011. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Évek óta jóban vagytok, kölcsönös a szerelem. Ha lehet, fuss világgá előle, nehogy igent mondj. Minek egyszerűen elintézni a dolgokat, ha bonyolítani is lehet?
2011. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

19:32! Köszi!:) Most felvidítottál!


És nekem kéne vallanom? Vagy hogy kéne ezt megoldani?

Ha ketten vagyunk nem féltékenykedik, még akkor sem, ha vadidegenek fütyülgetnek nekem, azt elnézi, de a kollégák, ill. akik az ismerősi körébe tartoznak ....háááát... Nem kívánok a kollégája lenni néha, Mivel félt, mindenkit olt, csak azért, hogy ne essen bántodásom, jól esik, csak néha kissé ciki....:S

Köszönöm a gyors válaszotokat!

2011. nov. 4. 19:36
 5/16 Supernova válasza:
75%

Az ilyen kérdéseknek nincs értelme.


Hogy miért ?


1. Ha kölcsönös az érzelem, akkor minek a kérdés ? Ha szereted és Ő is szeret minek kell húzni az egészet ? Csak az együtt tölthető időt pazaroljátok.

2. Azért féltékeny szerencsétlen, mert szerelmes, de nem mondtál neki semmi konkrétat. Természetes, hogy óv minden hímnemű érintkezéstől, mert tele van a gatya, hogy mivan ha az xy jobban fog tetszeni, mint Ő.

3. Féltékenység csak akkor van, ha szeretet is van ,mögötte. Tehát nem elfelejteni. Egy féltékeny ember nem azért féltékeny, mert nincs jobb dolga, hanem azért, mert szeret és nem akar elveszíteni. Mellesleg pont Te gerjeszted a féltékenységét, mert nem mondasz neki semmi konkrétat, hanem húzod az agyát ("Nagyon szeretném, ha ebből tényleg lehetne egy kapcsolat, de még tarrtom a derekam,vagy ez nem jó ötlet? ") !!!

A féltékenység ellen az a megoldás, hogy nem adsz rá okot. Ez nem azt jelenti, hogy rabszolgasorsot vállalsz, egyszerűen érezteted az érzelmek kölcsönösségét és mindent megbeszélsz vele, akkor nem lesz féltékeny.

4. Valljuk meg őszintén. Ti nők imádjátok, ha féltékeny a pasi ( ha nem is morbid mennyiségben ) ...


Ennyi az egész.

2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szop.d le
2011. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne olyan megalázó viszonozni az ő vallomását?
2011. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mert félek a pofáraeséstől.

Szerintem nem fogja szerencsétlennek érezni magát holnap, ha megteszem amire vár egy ideje:)

Nem "húzom az agyát" mert barátságosan, ámbár néha már távolságtartóan flörtölök vele!

Nem hiszem, hogy az lenne a legjobb, ha hamar beadom a derekam, hisz minek fog nézni? Egy könnyen megszerezhető ember senkinek nem kell. NEM?!

Az utolsó hozzászóló tanácsát egyenlőre nem fogadom meg;)

Ha nem bánod!:D

2011. nov. 4. 20:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem megaláztatottságról lenne szó, hisz ha megondom, akkor lehet hogy elfordulna tőlem. Én ettől félek! Nem szeretném ezt átélni, ennél jobban szeretem. És tudom, ha így alakulna akkor újra visszakerülnék a mélypontba!

És erre nem vágyom most!

2011. nov. 4. 20:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje udvarol, hogy könnyen kapható légy?
2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!