Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horror_girl kérdése:

Hogyan tudnám megszerezni? Továbbiak lejjebb

Figyelt kérdés
szoval 15 eves vagyok,a fiu 21, eleg kozel lakunk egymashoz,mindig o ir nekem,minden egyes nap,becezget .de valahogy megis azt erzem h nem jovok be neki.valami otletek h hogyan kerulhetnek hozza kozelebb?
2011. jan. 19. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, és le akar fektetni. Mást nem hiszem, hogy akar. Hogyan kerülj hozzá közelebb? Sehogy... majd ha lesz benne annyi, hogy elhív valahova, akkor menj ha akarsz... Te ne lépj, az elég ciki lenne...
2011. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne mondjam neki el h szeretem? baratnoim azt mondjak h mondjam el neki.nem hinnem h le akarna ,nagyon rendes fiurol vaan szó.
2011. jan. 19. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán nem egy 15 éves lánynak kéne szerelmet vallania egy 21 éves fiúnak... Ne cseréljük már fel a szerepeket.
2011. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat igen en is orulnek ha ezt o tenne meg,de ha szeretem?
2011. jan. 19. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj de édi... "szeretem" :) Nem is ismered. Laktál már vele? Ébredtél már mellette? Azt sem tudod ki ő valójában... Az meg, hogy te szerelmes vagy, édeskevés. Ha ő is érez valamit, majd lép. Egy nő ne lépjen. Főleg, ha a pasi 6 évvel fiatalabb.

De a te dolgod, és úgysem fogsz rám hallgatni :)

2011. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a pasi 6 evvel oregebb,de igenis hallgatok rád :) nagyon szepen köszi
2011. jan. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!