Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom már h mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom már h mit csináljak vele!? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy barátom, nagyon friss még a dolog (1hónapos), és kezd nagyon idegesítő lenni. Egyfolytában velem akar lenni, nem szereti, ha pl. egy buliban fiúkkal beszélgetek, stb. túlzottan féltékeny. Már mondtam neki, hogy nem lesz jó, ha így folytatja, de nem változott semmit :/ . Kezdem úgy érezni, hogy nem szeretem :/ Tudom, hogy ez még egy friss kapcsolat de akkor is. Szerintetek mit tegyek? Szakítsak vele vagy ne? :|
2011. nov. 3. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szakits vele. önbizalom hiánya van ezért féltékeny és log rajtad. ha már most ennyire idegesit mi lesz késöbb, nekem is megölte egy kapcsolatomat ez.szakits vele ez tuti. én sem birom ha tapadnak rám.
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most idegesít téged és nem érzed jól magad vele, akkor jobb mielőbb szakítani vele, mert később csak rosszabb lesz.
2011. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ha szakítok vele,képes annyira maga alatt lenni,hogy valamit csinálna magával,amit ugye nem szeretnék ...:/

De ez már nem megoldás szerintem! :(

2011. nov. 3. 19:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de nem tudom h h mondjam meg neki,mivel tudom,hogy nagyon szeret :/
2011. nov. 3. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolásának nem dőlj be! Ülj le vele egy nyilvános helyen pl. kávézóban, és mondd meg neki, hogy úgy érzed, hogy a részedről ez a kapcsolat nem fog működni. Ott nem fog jelenetet csapni és hisztériázni sem. Ha pedig fenyegetőzik, hogy csinál magával valamit, akkor állj fel és hagyd ott a fenébe.
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts, egyszerűen nem illetek össze... ő ragaszkodó, és szívből szeret, te meg nem egyszerű, simán mond meg neki...
2011. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha neki magának nem ér annyit az élete/testi épsége, hogy egy kicsit visszafogja magát, neked miért kellene feláldoznod magad érte?
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez a sok unalmas pasiszöveg... ha lehagysz megölöm magam... tegye. szive joga. te ne akard öt megmenteni, a saját élete.

gondolom fiatal vagy még. mondok pár pasidumát mert ugyis fogod hallani késöbb is szakitásnál

"én már senkit se fogok találni" " többet nem tudok szerelmes lenni" ha elhagysz megölöm magam " nálam jobban senki se fog szereti és nálam jobbat nem fogsz találni"


ezek a legnépszerübb szövegek,de ha babusgatos öket akkor rádtapadnap szakitás után is. ne aggodj nem fogja megtenni.ez csak duma. ha meg mégis akkor nagyon labilis csávo és késöbb csak rosszabb az ilyen.föleg tizenévesen elég gáz ha valaki meg akar halni mert nem talál barátnöt vagy mert valaki szakitott vele.

csak magaddal törödj,mással sose.

2011. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Az a baj,hogy amikor ott vagyunk,hogy most megmondom neki,képes vagyok megsajnálni és nem mondom meg neki :S tudom,hülye vagyok :| ...

2011. nov. 4. 16:05
 10/15 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz a szakitás.de ha kimondtad és tul vagy rajta akkor minden sokkal jobb lesz.
2011. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!