Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek, aki nem egy hülye p*csa, utálja a divatot, nem hord csőgatyát, egészségesen él(nem iszik, cigizik, pipázik vagy füvezik), lehetőleg rockzenét hallgat, és legalább egy kicsit nemzeti érzelmű is.


Ebben mi olyan nagy dolog? Mert hogy még egy ilyen lányt se nagyon találtam, az tuti...

17/f


2011. nov. 2. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
hát ez inkább fiúnak a leírása...legyél homár az megold mindent :D
2011. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen lány...én is ilyen voltam(vagyok) :) Türelem....
2011. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?


Bár elég összetettek a vágyaid sorai..:)

2011. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valahogy a segglyukak nem vonzanak. ;D
2011. nov. 2. 08:38
 5/18 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen lànyt, igaz, hogy csak kettőt. Nem nagy elvàràs,amit leírtàl, de ehhez olyan körben kell ismerkedni.

Egyébként ràm is nagyjàból igaz, csak rock zenét nem hallgatok:D

2011. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ismerek egy ilyen lányt, csak az a baj, hogy van barátja.. :P
2011. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utálja a divatot? Mi a baj a divattal. A nőiesség alapeleme az a fajta közösségi hajtóerő, amelynek a divat is része. A lányok megbeszélnek egymással olyan dolgokat, amit te még az apádnak sem árulsz el. Ha valaki a "divatot utálja", az már nem egészséges magatartás. Igen, mindenki egyéniség. Mindenki úgy viselkedik, ahogy az szerinte neki jól áll. Lehet tartózkodni a divattól, de utálni? A divat egy fogalom. Ha a divatot utálod, azzal az embereket utálod. Komolyan ilyen lány kell neked? Remélem, csak szerencsétlenül fogalmaztad meg :)


Rockzenét hallgat? Ilyen lány tömegesen találsz, ebbe nem törik bele a bicskád, de ez miért kitétel? Egészségesen él? Nem is sejted, mennyien követik ezt a divatot. Bár nekem ez nem az egészséges életről, és nem is a divatról szól.


Ki kell hogy ábrándítsalak, de jó szándékkal teszem. A lányok nem hülye p*csák, a divat nem valami liberális marhaság, a te általad említett "nemzeti érzelem" pedig nem egészséges. Becsülendő, hogy olyan lányt keresel, aki nem piál, nem drogozik. Ha te is így élsz az szintén becsülendő. A gyűlölet viszont egy olyan nem kívánatos átmeneti állapot, amit meg kell szüntetned, mielőtt emberek közé mész. Már pedig gyűlölet, az van benned. Gyűlölöd a divatot, gyűlölöd az embereket. Még egy ruhadarabot is gyűlölsz. Nem lesz ez így jó! Kívánom neked, hogy sikered legyen a szerelemben, de ha megfogadod a tanácsom: előbb egy kicsit magadba nézel. Nem a többi emberrel van a baj, hanem te nem tudod magad elfogadni. Ha elfogadod magad, másokat is szebbnek fogsz látni!

2011. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
én nem sok ilyen lányt ismerek de azért akad egy-kettő-öt :P de rájuk többnyire az nem igaz ebből a leírásból h nem iszik nem cigizik. Azonkívül meg én is ilyen vagyok x'D ROCK az élet :DD
2011. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Utálja a divatot? Mi a baj a divattal. A nőiesség alapeleme az a fajta közösségi hajtóerő, amelynek a divat is része. A lányok megbeszélnek egymással olyan dolgokat, amit te még az apádnak sem árulsz el. Ha valaki a "divatot utálja", az már nem egészséges magatartás. Igen, mindenki egyéniség."


Van a divat, és van a követendő magatartás, az un. erkölcsösség. A divat a környezet hatására alakul ki, a második pedig ösztönösen jön belülről. Ráadásul a divat folyamatosan változik, és így elvesznek nagyobb jó dolgok pár kis apróságért...

Az pedig mióta a divat része, hogy megbeszélnek egymással dolgokat? Azt barátságnak hívják, nem pedig egy ócska tömegjelenségnek, ami egy idő múlva elmúlik. (Persze érdemes megjegyezni, hogy néhány barátság nem tart örökké, de annak tudtommal nem a divat az oka) Ha meg valaki divatból barátkozik valakivel, hogy menőbb, híresebb legyen, az aztán az értékes "ember"!

Az utálat céljával tévedsz, én nem az embereket, hanem azt utálom, amik lettek a divat miatt. Kérlek, én pl. egy igen tehetséges gyerek vagyok az iskolában, és segítek is másoknak szívvel-lélekkel ha megkérnek, de ettől függetlenül utálom, amik.

Különben pedig miért is ne lenne ez egészséges? Undorodni, utálni azt, ami rossz? "Korpás lesz, aki korpa közé keveredik." Pont ezért igyekszem nem bratyizni ilyenekkel.

Ez a "mindenki egyéniség" egy állati nagy hülyeség. Ha keresel 10, nagyjából ugyan úgy öltözködő "egyéniséget", beülteted őket külön szobába és viszel nekik képeket a másik 9-ről, utána pedig megkérdezed, hogy még mindig egyéniségnek tartja magát, garantálom, hogy azt válaszolja a legtöbb, hogy irigy vagy, mert nem vagy olyan szép, mint Ő.


"Rockzenét hallgat? Ilyen lány tömegesen találsz, ebbe nem törik bele a bicskád, de ez miért kitétel? Egészségesen él? Nem is sejted, mennyien követik ezt a divatot. Bár nekem ez nem az egészséges életről, és nem is a divatról szól."


Lehet, hogy tömegével találok olyanokat, akikre 1-1 dolog jellemző, de én nem érem be részeredményekkel. Vagy normális valaki, vagy nem...

És érdekes módon nekem eszembe se jutott soha az, hogy divatból éljek egészségesen, mégis azt teszem. Ha valaki divatból csinál valamit, annak sose lesz igazi eredménye...


"Ki kell hogy ábrándítsalak, de jó szándékkal teszem. A lányok nem hülye p*csák, a divat nem valami liberális marhaság"


Én inkább úgy mondanám, hogy a nők nem hülye p*csák, na de senki nem születik annak. A feminista badarságok elkerülése végett hozzáteszem, hogy férfinak se. Mindkettővé válni kell. Na de ennek ott vannak a fent említett feltételei...

Egy nő nem követi a divatot és néz ki úgy, mint egy ribanc, és egy férfi se hord csőgatyát rózsaszín cuccokkal...


"a te általad említett "nemzeti érzelem" pedig nem egészséges."


Miért ne lenne egészséges? Csak hogy eláruljam: semmi gyűlöletet nem érzek zsidók, cigányok, románok, oroszok ukránok, szerbek, szlovákok, németek, kínaiak ellen, de: senki ne vegye el a másért pl. a Szent Korona elrablása nem is egyszer az elmúlt 1000 évben, vagy akár Trianon, hogy olyat is említsek, amiről biztos hallottál. ("8. Ne lopj.") Ne adjanak a katonákra papírbakancsot, ne rejtsék el a lakosság elől az ellátmányt és hagyják kiéhezni őket, hogy ne tudjanak ellenállni, ne terrorizálják a szülőföldjükön élő magyarokat. ("Szeresd felebarátodat").

Egy csepp gyűlölet sincs bennem irántuk, én csak azt akarom, ami a megillet, semmit többet.


"A gyűlölet viszont egy olyan nem kívánatos átmeneti állapot, amit meg kell szüntetned, mielőtt emberek közé mész."


Esetünkben eme gyűlölet szükséges, hogy embernek maradhassunk, mégha egyedül is... Engem teljesen hidegen hagy, hogy mit gondolnak rólam az emberek, nekem egyedül az erkölcs számít, és inkább vagyok így egyedül.


"Már pedig gyűlölet, az van benned. Gyűlölöd a divatot, gyűlölöd az embereket. Még egy ruhadarabot is gyűlölsz. Nem lesz ez így jó!"


Ezekkel már fentebb részletesen foglalkoztam, nem kívánom itt újratárgyalni.


"de ha megfogadod a tanácsom: előbb egy kicsit magadba nézel. Nem a többi emberrel van a baj, hanem te nem tudod magad elfogadni. Ha elfogadod magad, másokat is szebbnek fogsz látni!"


Én már ezt megtettem, és tudom is a hibáimat, és igyekszem is rajtuk javítani. Pechedre ez nem egy "Más szemében a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem." fajta szituáció itt köztünk.

Elfogadni pedig csak akkor kell valamit, ha az jó, rosszat fölösleges, mivel attól semmi sem változik, vagy éppen rosszabb lesz. Attól, hogy én kijavítom a hibáimat teljesen, másokban még ugyan úgy lesznek, és miért bánjak másokkal különben, mint magammal? Hisz szerinted "mindenki egyenlő", nemde? Akkor hát ugyan azt a bánásmódot kapjuk...

Amúgy pedig mindenkinek megvan a lehetősége a változásra, csak élni kell vele...

2011. nov. 4. 17:31
 10/18 szerelmes lany elete ***** válasza:
A mostani lanyok szeretik a divatot bulizi jarnak ott isznak ,fuveznek,cigiznek...Sok lany van aki rockzenet halgat de megis koveti a divatot mert a legtobb pasi nem olyan lanyt keres aki elhanyagolja magat;):D
2011. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!