Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy elvárás az egy Nőtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás az egy Nőtöl hogy hűséges legyen? Hogy őszinte legyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, de fordítva is áll a kérdés...
2010. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos ha jó a csajod akkor egy p*csa, és ha jön egy jobb arc akkor azzal rögtön lelép. De ha te vagy a király akkor minden jó! Erre gyúrjál!

19 F

2010. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a nők hűségesebbek, de úgy tudnak kamuzni, az ész megáll.
2010. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hááát elég nagy, mondjuk eddig mindkettő megva a kedvesembe. nem panaszkodom.
2010. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szerintem ez nem azon múlik, lány v fiú-e az illető.. inkább személyiség függő. de kösz minden nőtársam nevében :/
2010. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem merném kijelenteni h a nők hűségesebbek bár én is nő vagyok. ugyanolyan mind2 nem, csak a nők valamivel okosabban csinálják (már amelyik félremegy...)
2010. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Naja, a nők sztem is mesterien kamuznak. :D

De aki hűséges, az olyan, ki meg nem, az nem.

De ez a pasiknál is így van ám.

18L

2010. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem már rég nincsenek elvárásaim az emberekkel szemben... Rájöttem, hogy ilyet nem kérhetek tőlük. Mert nem képesek rá.

Csak azt nem értem, hogyha nekem és pár kivételes sorstársamnak megy, akkor annak a másik 6 milliárdnak miért nem? Ha kérdezhetnék egyet a jóistentől biztos az lenne, hogy miért teremtett minket ilyen ócskának?

2010. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Uccsónak!

Nem a Jóisten teremtette az embert ilyen ócskának, hanem mi magunk az emberek tettük a világot romlottá...

2010. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem nagy elvaras, ha szeret ugyse csal meg..ha megis hat akkor megsem szeretett annyira amennyire kellett volna.

a pasikat meg a farkuk iranyitja szoval ennyit errol.

2010. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!