Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy elvárás volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás volna?

Figyelt kérdés

Olyan férfire találni, aki nem fekszik le akárkivel, és nem csak azért, mert nem jön össze neki, hanem mert ez elv számára.

Engem zavarna, ha lett volna már egy éjszakás kalandja.


Más igaziból nincs, mert ezek alapján feltételezem, hogy aki ennek megfelel, érzelmileg intelligensebb, mint aki belemegy akármibe.


2011. jún. 2. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenre várok,úgyhogy remélem nem nagy elvárás :D
2011. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szeretnék, így remélem van 3 ilyen srác nekünk. :)
2011. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is én is én is én is!!!!!!


Szóval egy pasi attól már nem lehet őszinte, normális, kedves, és ÉRZŐ ember, szenvedélyes, és nem szerethet egy lányt teljes szívéből mert volt egy-éjszakás kalandja?????

2011. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én Férfiként azt tapasztalom, hogy elég kevés Nö van aki az általad említett tulajdonságot értékelné.

Nekem személyszerint volt aki a fejemhez vágta, hogy egy maradi gyökér vagyok....


Írd már le, külsöre, belsöre milyen Férfi lenen a számodra megfelelö, mert érdekelne.

2011. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van sajnos
2011. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kell.:P
2011. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Höhö, én ilyen vagyok :D Csak sajna már foglalt. És még csak 19.

De legalább fenntartom a reményt, hogy létezik még ilyen. Igazából nekem meg sem fordult sose a fejemben, hogy lehetne másképpen is, és érdemes lenne úgy, még a híres kamaszévek alatt sem. Mindigis előbb volt a kapcsolatnak az érzelmi része (aka szerelem), utána meg bármiféle testiség.

2011. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Szóval egy pasi attól már nem lehet őszinte, normális, kedves, és ÉRZŐ ember, szenvedélyes, és nem szerethet egy lányt teljes szívéből mert volt egy-éjszakás kalandja?????"


De, szerethet. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy jobban meg tudnék bízni olyan férfiban hosszútávon, aki úgy gondolkodik, mint én, mert ez számomra nagy elvi-értékrendi különbség. Az nem baj, ha volt már, ha ott volt benne a szándék, hogy a másik féllel együtt marad.


Külsőleg nem különösebben érdekel, annyi, hogy legyen magasabb, mint én, de az sem zavarna különösebben, ha egy magasak lennénk, vagy ha pár centivel alacsonyabb lenne (175 cm). Az eddigiek alapján többféle típus tetszett, szőke is, barna is, fekete is, testalkatra is mások voltak. De az, ami közösen tetszett bennünk, az a hangjuk volt.

2011. jún. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!