Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit már egy ideje kiszemeltem és évfolyamtársam és együtt szoktunk buszozni hétvégenként és nagyon megkedveltem csak az a baj hogy szerintem ő nem akar semmi komolyat mivel már volt oan h cseteltem vele és velem osztotta meg az oan infókat h: épp halálrapuszilja a szerelme meg minden -.- ...

elvileg viszont nincs kapcsolatba szóval most télleg nem tom mi van.... csak próbára akar tenni az ilyenekkel hogy az ieneket velem osztja meg??? meg még csak először beszéltünk de már buszozás után adott 2 puszit... jelenthet valamit vagy semmi komoly? lécci segítsetek!!!!!/bocs ha egy kicsit hosszú lett...


2011. okt. 31. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

hívd el valahová és megtudod


a 2 puszi sima snassz köszönés a mai világban, ne láss bele semmit...max annyit hogy nem tartja undorítónak a külsőd (különben nem adott volna puszit)

2011. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek csetel miközben halálra puszilja a szerelme -.-

Komolyan hány évesek vagytok?

2011. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát igen ez a hány évesek vagytok jó kérdés :D


Amúgy a mai srácoknak miért nem jut eszükbe az, hogy ha tetszik nekik egy csaj és a lánynak hivatalosan nincsen senkije, akkor akár udvarolhatnának is neki... Ha ehhez bátortalannak érzed magad, akkor kezdetnek mondjuk hívd el társaságba - rendezz bulit, toborozd össze a haverokat/ismerősöket otthon vagy valahol és hívd meg őt is; vagy hívd meg egy italra, vegyél neki csokit, hát a bókokat meg minden lány szereti ;) Ha mindezt lazán adod elő, akkor az sem gáz ha visszautasít, akkor csak annyit mondasz neki, hogy te nem ráhajtottál csak kedves vagy vele, mert szerinted tök jó fej csaj :D

2011. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak talán az a baj hogy már mindennel próbálkoztam és ennek ellenére semmi eredmény, am "köszi" a használhatatlan válaszokat....
2011. nov. 2. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán csak az a baj, hogy nagyon nem akar tőled semmit, bármit is csinálsz.Ne a válaszadókat szidd..Ovis szint...
2011. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!