Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hamar döntöttem,?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hamar döntöttem,?

Figyelt kérdés
egy éve ismertem a szerelmemet szerelem volt első látásra és egy év után összeköltöztünk most együtt vagyunk fél éve az elején nem volt tul felhötlen az együttlét sokat veszekedtünk sokszor megütött vezsekedés közben sokszor próbáltam már hazaköltözni de nem tudom itt hagyni mert mind ezek imádom........szerintetek mit csináljak???
2011. okt. 26. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyszer a papám is kezet emelt a mamámra. De a mama büszke nő volt. Fogta a vas vázát és úgy leverte a papámat, hogy többet nem mert kezelt emelni rá.
2011. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy te nagyon szereted, de ő egészen biztosan nem szeret téged. Gondolj csak bele: te képes lennél megütni azt akit szeretsz? Ugye, hogy nem!

Már nem egy kisgyerek vagy, akit megpofoz az anyukája, ha valami rosszat csinál. Te egy felnőtt nő vagy, akinek nincs szüksége fenyítésre. Most még csak egy kis pofon, holnap már falnak csapás, azután meg rugdosás. Ugye ezt te sem szeretnéd? És gondolj arra is, hogyha majd a gyermeked várod a pocakodban, akkor is meg fog majd ütni? Vagy ha majd megszületik, akkor a gyereketek előtt fog ütlegelni? Az egy dolog, hogy te ezt elviseled, sőt imádod őt ezért, de a kisgyerek ebből annyit fog látni, hogy apa veri anyát. Ez akkora lelki fájdalom egy kisgyereknek, hogy azt el sem tudod képzelni. Vagy ha a gyereketek már nagyobb lesz, őt fogja verni?

Ezeket gondold át, és lépj le minél hamarabb.

2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
En azonnal elhagytam volna ahogy eloszor megver. Mi lesz majd, ha gyerekeitek lesznek. Fogják nézni, hogy apa veri anyut.Lelki sérultek lesznek e miatt. Gyerekkel meg már sokkal nehezebb elmenni. Lépj le minnél hamarabb.
2011. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek amit irtatok ezeket átfogom gondolni de már volt hogy hivtam apukámat hogy jöjjön értem és nemengedett el aztmondja hogy imád engem és soha nemfog elengedni mert nagyon szeret engem és kisbabát szeretne tölem.
2011. okt. 26. 12:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát persze! Szülj neki egy gyereket, had verje azt is. Nehogy már belemenj! Meg mi az,hogy nem enged el?
2011. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Önmagában ezen gondolkozz el: "nem engedett el"! Milyen alapon tilthatná meg Neked BÁRKI is, hogy elmenj, ha Te úgy akarod? Tudom, hogy elvakít a szerelem, de sajnos a tipikus jeleit mutatja a helyzetetek annak, amikor egy férfi zsarnokoskodva foszt meg lépésenként egy nőt minden önállóságától, emberi tartásától...


Először elnézted neki, hogy megütött. Most már azt is, hogy ő mondja meg, hova és kivel mehetsz... A gyereket is azért akarja, mert az még jobban összeláncol majd titeket, s ha el is válnának útjaitok, a gyerekkel való kapcsolattartás jogán Veled is kapcsolatban maradhat, könnyebben visszaszerezhet. A következő lépés az lesz, hogy elidegenít a családodtól, és azt is el fogja intézni, hogy ne legyen munkád, s teljesen rá legyél utalva. Ezt akarod megvárni?


És akkor a gyerekere és a tehetetlenségedre hivatkozva még több ütést és megalázást kell majd elviselned! Nem lesz saját pénzed, nem lesz családod, ahova mehetnél előle: ő lesz Neked a világ maga, nem lesz helyed sehol máshol. És addigra úgy tönkretesz majd lelkileg, hogy el is fogod neki hinni, hogy ez a legtermészetesebb dolog a világon... :(


Gondold végig, ez nem szeretet! Szabadulj, amíg nincs gyerek, amíg még van hova menned! Hidd el, Rád is vár egy értelmes férfi, aki nem az erejével és a hatalmával, hanem törődéssel és tiszta szeretettel akar maga mellett tartani!

2011. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja, és ha legközelebb nem akarna elengedni, apukád ne egyedül menjen érted, hanem rendőrrel. Hátha ez majd észhez téríti...


(utolsó voltam)

2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

. ,,már elgondolkoztam sokszor de mikor lehiggad meg amugy nagyon szeret érzem és tudom....."

Ez tipikus kodependens ,meghunyászkodó gondolkodás.

2011. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el ezt a kiadványt.Elképzelhető,hogy vonzod az ilyen férfikat mert te is sexista érzelmű vagy(Amit szabad a férfinak azt a nőnek nem).

Engem rengeteget bántottak suliba de sose maradt meg mellettem egy ilyen pasi sem mert nem voltam rájuk vevő.

2011. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz sem feminista sem liberális.Akinek ilyen gondolatai vannak pl:.,,Nekem egy férfi sem dirigáljon!",,A férfi nem a felettesem hanem a társam",,A nő nem cseléd" azt az ilyen férfiak mint a tiéd elkerülik meg sem környékezik.

-

2011. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!