Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hamar döntöttem,?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hamar döntöttem,?

Figyelt kérdés
egy éve ismertem a szerelmemet szerelem volt első látásra és egy év után összeköltöztünk most együtt vagyunk fél éve az elején nem volt tul felhötlen az együttlét sokat veszekedtünk sokszor megütött vezsekedés közben sokszor próbáltam már hazaköltözni de nem tudom itt hagyni mert mind ezek imádom........szerintetek mit csináljak???
2011. okt. 26. 09:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem döntöttél hamar, csak rosszul!

Szerintem aki elviseli, hogy megalázzák és verjék, az vessen magára. Ha félelemből nem mennél el , más lenne a véleményem, no de így, hogy ezek ellenére imádod....

Végiggondoltad már, hogy hova vezethet ez még?

2011. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
?!
2011. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sokszor megütött. El kell hagyni, sajnos, azonnal.

Majd begyógyul a lelki seb, időt kell hagyni rá. Utána találsz majd szerelmet, olyat, ami nem verekedéssel egybekötött.

2011. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen végig gondoltam már és ha ezeket tudtam volna akkor nem is költöztem volna hozzá.csak ezt sajnos az ember előre nemtudhatja. most már nem veszekszünk annyit de még néha kapok egy egy pofont de nekem ö volt az első férfi az életembe a szözességemet is neki adtam, és ha hiszed ha nem szeretem őt..... már elgondolkoztam sokszor de mikor lehiggad meg amugy nagyon szeret érzem és tudom........
2011. okt. 26. 09:28
 5/20 anonim ***** válasza:
Te mazochista vagy, szerintem egy pszichiátert keress fel, de még mielőtt a "szerelmed" agyonver a nagy imádatban...
2011. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod előre de azért vannak előjeleipl:sűrűn megemeli a hangját.Ha együtt maradsz vele akkor veled sincs minden rendbe.Kodependens lehetsz lehetsz vagy nem tudsz különbséget tenni jó és rossz között.Nézd meg mit jelent az a szó kodependens.Az ágyba milyen?Ott is szeret megalázni?
2011. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Ha ezeket tudtad volna, nyilván nem költöztél volna oda. No de amikor megtudtad, miért nem mentél el rögtön?

Úgy akarsz járni mint az a csaj a hírekbe? Haláláig kínozták, ő meg mosolyogva ment az utcán, és mindenkinek azt mondta jól van.... Szerintem önismereti gondjaid vannak.

Ez nyilván egy szélsőséges helyzet, de azért a folyamatos bántalmazáshoz hasonlít.

Amúgy Te tudod mit szeretnél, de légy vele tisztába, hogy nem normális az ahogy Ti éltek. Sose emelhetne kezet rád!

2011. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálam már akkor vége van a kapcsolatnak, ha csak megemeli a kezét. Szerintem húzd el a beledet onnan, és ne görcsölj azon, hogy első férfi, és szűzesség...
2011. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amit most indoknak felsoroltál az egyenlő a nullával. Te igen is az Nő vagy, aki "rászolgál" arra, hogy rendszeresen elverje a párja mert azt hiszi, hogy ez a törődés egyik formája. És ennek az érzelmi függőség az oka.Az akarat gyengeség és az, hogy önbizalmad a béka segge alatt van.

Nem tudom milyen tanácsot vársz tőlünk? Talán azt ami megerősít abban, hogy Igen! Igazad van, hogy nem hagyod el mert, hogy te érzed hogy ő szeret? (Annak ellenére, hogy néha jól megsapkáz?)

Ne haragudj, de engem az általad felhozott érvek nem tudtak meggyőzni. És bátran kimerem nyilatkoztatni, hogy ez a pasi téged NEM TISZTEL, NEM SZERET, CSAK KIHASZNÁL!

És ha neked ez jó, akkor élj vele boldogan. De ne siránkozz és ne panaszkodj!

2011. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Erezz egyutt a paroddal, kepzeld a helyebe onmagad! Onkontroll!

Ha te valakit nagyon szeretsz, megtudod utni? Mi tortenik azelott, amikor megut pl.? Ez igy nem normalis, mivel nem vagy gyermek, akit fenyiteni kell, es ezek a megutesek meg elhatalmasodhatnak, akkor mar komoly testi serulest is szenvedhetsz, nem beszelve arrol, hogy mar lelkileg is serulsz. Legyen onbizalmad, es tudnodd kell, hogy felnott ember vagy, tehat vallalnod kell onmagad, es nincs joga egy masik szemelynek ahhoz, hogy korlatozzon, s foleg nem veressel pl.

Neharagudj, de ez nem szeretet, a szeretetbe nem fer bele a pofozkodas. Feltetlen tisztazd ezt a paroddal, de elobb neked is hatarozott es felnottkent kell viselkedned, hogy komolyan is vegye azt, amit mondasz.

2011. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!