Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelt kérdés
Nem értem a nőket ők mondják hogy minden férfi csak átbaszni tudja őket,és fura a nők szintúgy átbasszák a férfiakat,a barátnőm felé is most sok kérdőjel van,nemrég még azt írta így szeret úgy szeret kérdezgette én szeretem e,meg hogy örökké velem akar lenni,velem akarja leélni az életét,meg nehezen bírja nélkülem,én vagyok a mindene stb.... Erre valamelyik nap bedúrcázik azt se mondja szeret vagy valami de sír hol meg rámförmed,az anyukája halálát nem bírja feldolgozni és nem akarja hogy boldogtalan legyek vele jobb ha nem járunk,de mondom szeretlek nagyon,a napot is átsírtam,ok akkor haza megy 12 napra gondolkodni,de most gondolkodom mit kell azon gondolkodni ha valakit szeretek akkor kitartok jóban rosszban,mondom most kevesebbet hívom hagyom nyugodni meg minden,erre ma hívtam ha valamit mondtam förmed,akkor el kezdte mondani ő döntést hozott nem megy ez csak fellángolás voltam,én meg kérdem gondolkodtál te a felelősségen ezzel kicsinálsz engem aki meg megőrülök érted,hát így jártam mondta de boldogabb otthon,csak az a fura régebben meg otthon nem volt boldog mert mindíg piszkálták meg ilyenek,megint kérdőjel,nem értem itt van még sok cucca át tapos rajtam kijelenti hogy csak fellángolás de ha tudta miért hagyta hogy bele szeressek ,szóval furcsa,én most totál vagyok.
2011. okt. 22. 11:38
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Azon filózok itt hagyott sok cuccát vajon velem akart maradni vagy nem tudom majd valamikor jönne érte vajon én csesztem el ez jár fojton az agyamba vagy így is úgy is ez lett volna
2011. okt. 22. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!