Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelt kérdés
Nem értem a nőket ők mondják hogy minden férfi csak átbaszni tudja őket,és fura a nők szintúgy átbasszák a férfiakat,a barátnőm felé is most sok kérdőjel van,nemrég még azt írta így szeret úgy szeret kérdezgette én szeretem e,meg hogy örökké velem akar lenni,velem akarja leélni az életét,meg nehezen bírja nélkülem,én vagyok a mindene stb.... Erre valamelyik nap bedúrcázik azt se mondja szeret vagy valami de sír hol meg rámförmed,az anyukája halálát nem bírja feldolgozni és nem akarja hogy boldogtalan legyek vele jobb ha nem járunk,de mondom szeretlek nagyon,a napot is átsírtam,ok akkor haza megy 12 napra gondolkodni,de most gondolkodom mit kell azon gondolkodni ha valakit szeretek akkor kitartok jóban rosszban,mondom most kevesebbet hívom hagyom nyugodni meg minden,erre ma hívtam ha valamit mondtam förmed,akkor el kezdte mondani ő döntést hozott nem megy ez csak fellángolás voltam,én meg kérdem gondolkodtál te a felelősségen ezzel kicsinálsz engem aki meg megőrülök érted,hát így jártam mondta de boldogabb otthon,csak az a fura régebben meg otthon nem volt boldog mert mindíg piszkálták meg ilyenek,megint kérdőjel,nem értem itt van még sok cucca át tapos rajtam kijelenti hogy csak fellángolás de ha tudta miért hagyta hogy bele szeressek ,szóval furcsa,én most totál vagyok.
2011. okt. 22. 11:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ma 12:33


majd nov másodikán jön és azt mondta meg mondja a választ,de ma már azt mondta döntött,nem tudom addig még meg gondolhatja e magát,lehet én csesztem el:(

2011. okt. 22. 12:36
 22/31 A kérdező kommentje:
mérgemben mondtam neki a fogamzásgátlót is amit a múlthéten váltottunk ki kérdeztem miért váltottuk ki azt mondta majd vissza adja az árát,de mondom én nem az ára miatt mondtam
2011. okt. 22. 12:39
 23/31 anonim ***** válasza:

Én megértem hogy szarul érzed magad, de azért még nem kell elkeseredni... És ha hibáztál, ha a te valamelyik lépésed vezetett ide? Ha az a lány teljes mértékben elfogadna és szeretne téged, akkor elmondta volna hogy mi a gondja és nem játszik veled ilyen módon. Lehet hogy maga sem fogadja el hogy gondjai vannak és az ajánlatod hogy segítesz pszichológushaz fordulni csak olaj volt a tűzre. Nem biztos hogy űgy érzi tényleg segítségre van szüksége és a te igyekezetedet annak tekinti hogy "meg akarod menteni", miközben talán úgy gondolja neki erre nincs szüksége.

Mindenesetre ha mégsem jönne össze a békülés, kérlek ne hibáztasd magad, legyen annyi önbecsülésed hogy tudod, te mindent megtettél annak érdekében hogy mentsd a helyzetet. Parancsszóra nem jön rendbe semmi, és nem te vagy az egyetlen ember aki hozzájárul a dolgok alakulásához. Nem csak rajtad múlt.

2011. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

ma 12:45


Nekem csak annyit mondott az anyukája halála miatt van és inkább ő egyedül legyen örökre boldogtalan,és igaz hogy nem kéne magamat hibáztatni,de ezt teszem

2011. okt. 22. 12:51
 25/31 A kérdező kommentje:
valószínű már az elején is tudta milyen ő,de hagyta hogy belé szeressek vagy azt hitte ha velem van megváltozik?
2011. okt. 22. 12:52
 26/31 anonim ***** válasza:

12:07-es, 12:33-as és 12:45-ös is én vagyok, csak nem írtam ki mindig.


Azt hiszem a leányzónak súlyos problémái vannak önmagával, és elég depressziósan hat bármit is mond vagy tesz. Talán tényleg úgy gondolta hogy veled megváltozhatnak a dolgok, talán imponált neki hogy harcolsz érte, talán azt hitte veled boldog lehet. Van viszont valami amit nagyon sok ember elfelejt. Másvalaki nem tehet boldoggá minket. A boldogság belülről kell hogy fakadjon, nem várhatjuk el másoktól a boldogságot. Szemmel láthatólag ez neki nem megy, és talán úgy érzi, az ő bánata nagyobb és mélyebb, minthogy bárki is ki tudja mozdítani ebből az állapotból. Valószínűleg attól fél, hogy miközben azon igyekeznél hogy segíts neki és boldoggá tedd, visszafelé sülne el és ő tenne téged boldogtalanná.

Annak érdekében hogy ez megváltozzon, a szerelmednek kell tennie valamit, más nem tudja helyette feldolgozni az életét. Azt hiszem tényleg jót tenne neki valami terápia.

2011. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

ma 13:03


Hát akkor valószínű hogy tényleg el vagyok hagyva,mert olyan mintha ő nem is akarna változtatni,csak nekem ez rossz mert ő az életem része és szeretem,és nehezen dolgozom fel a csalódásokat és akárhova nézek őt látom akár hova megyek őt látom

2011. okt. 22. 13:06
 28/31 A kérdező kommentje:
viszont bűntudatom van mert reggel mérgemben pár dolgot a fejéhez vágtam hisz nem voltam még ilyen hejzetben nem tudtam mint kell cselekednem,lehet örökre el vágtam magam csak nekem ő fontos
2011. okt. 22. 13:07
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen, elhiszem hogy fáj, és még mindenhol őt látod, mindig rá gondolsz de ez nem is lehet másképp, hisz ma történt az egész... Egyik pillanatról a másikra nem illan el a szerelem, ez világos. Próbáld meg elfogadni a döntését, kényszeríteni úgysem lehet, de ha tényleg szereted, sztem próbáld meg rávenni, így kapcsolaton kívül is hogy kezdjen magával valamit. Csak azért mert elvesztett egy fontos embert, nem kell mocsarat építenie maga köré amiben sikeresen elmerülhet és megfulladhat. Ez csak metafora de remélem érted. Nem kell hogy téged válasszon, nem ez a lényeg ha önzetlenül szereted, de kérjen segítséget valakitől, akár a te közbenjárásoddal is, mert ez így nem egészséges.
2011. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

ma 13:14


egy pár dolgot már én is mondtam neki hogy így a jövője olyan mintha halálra ítélné magát meg ilyenek,majd hétfőn este felhívom és tényleg higgadtan elmondok neki egy két dolgot,ha fel veszi a telefont mert ma ő csapta le.De az a rossz hogy a szívemet nem hagyhatom itthon hogy máshol ne érezzem a fájdalmat,eddig mindíg csak szenvedő fél voltam,nekem szükségem lenne rá és fáj hogy lehet nem tudok változtatni semmin.

2011. okt. 22. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!