Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelt kérdés
Nem értem a nőket ők mondják hogy minden férfi csak átbaszni tudja őket,és fura a nők szintúgy átbasszák a férfiakat,a barátnőm felé is most sok kérdőjel van,nemrég még azt írta így szeret úgy szeret kérdezgette én szeretem e,meg hogy örökké velem akar lenni,velem akarja leélni az életét,meg nehezen bírja nélkülem,én vagyok a mindene stb.... Erre valamelyik nap bedúrcázik azt se mondja szeret vagy valami de sír hol meg rámförmed,az anyukája halálát nem bírja feldolgozni és nem akarja hogy boldogtalan legyek vele jobb ha nem járunk,de mondom szeretlek nagyon,a napot is átsírtam,ok akkor haza megy 12 napra gondolkodni,de most gondolkodom mit kell azon gondolkodni ha valakit szeretek akkor kitartok jóban rosszban,mondom most kevesebbet hívom hagyom nyugodni meg minden,erre ma hívtam ha valamit mondtam förmed,akkor el kezdte mondani ő döntést hozott nem megy ez csak fellángolás voltam,én meg kérdem gondolkodtál te a felelősségen ezzel kicsinálsz engem aki meg megőrülök érted,hát így jártam mondta de boldogabb otthon,csak az a fura régebben meg otthon nem volt boldog mert mindíg piszkálták meg ilyenek,megint kérdőjel,nem értem itt van még sok cucca át tapos rajtam kijelenti hogy csak fellángolás de ha tudta miért hagyta hogy bele szeressek ,szóval furcsa,én most totál vagyok.
2011. okt. 22. 11:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy pasi kidob egy nőt akkor az egy szemét kihasználó bunkó állat, ha fordítva akkor csupán arról van szó, hogy egy nő felelős döntést hozott... :D
2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Én sem....
2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
szemétláda az összes, ennyi. Ha választás kérdése lenne az egész én már régen meleg lennék...
2011. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja első ahogy mondod pedig a férfiban is van érzelmes aki nem kihasználó,de a nők szerint felelős döntés ez amit itt leírtam ez teljesen felelőtlen velem szemben csak a nőknek fáj az igazság,mert szerintük a férfi szemét a nő meg rendes,és jönnek a hülye szövegekkel,ha utánnam ennyit tepertek volna mint én utánna nem dobnám el az illetőt
2011. okt. 22. 11:53
 5/31 Beviz Elek ***** válasza:
Elvolt melletted, de már unja. Nem akarta így a képedbe vágni, csak húzta a dolgot. Otthonról telefonba meg könnyebb. Én értem a hogy mi van vele. Lépj túl rajta, egy nő miatt soha nem szabad bánkódni!
2011. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet őket megérteni. Amikor már azt hiszed, hogy tökéletesen megérted őket, akkor mindig történik valami olyasmi, ami felborítja az egész koncepciót. Szerintem a női gondolkodásmódot leginkább a káoszelmélet jellemzi.

Amúgy nem vagyok soviniszta meg semmi ilyesmi, szeretem és tisztelem a nőket, de soha nem fogom őket megérteni, már rájöttem.

2011. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1. nem jössz be neki külsőre, és azt hitte, h így is menni fog, de ilyen nincs;

2. talált egy nálad jóképűbb srácot.

2011. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De figyelj 3 hónapja járunk,meg harcoltam a volt csávójával,megharcoltam anyukámmal,munkát kerestünk,meg minden és most ennyi
2011. okt. 22. 11:58
 9/31 Ájron ***** válasza:
A női érzékenység humbug. A törékeny külső olyan hideg és kemény belsőt rejt mint a jég... nagy fanja vagyok a női nemnek, de komolyan mondom sokszor a legtöbb fasziba több érzelem szorul mint beléjük.
2011. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én is nem egy érzékeny srácot ismerek magamon kívül,mert én most ki vagyok,és őszintén meg mondom én egyedül töbszörösen érzékenyebb vagyok mint a legtöbb csaj akit ismertem
2011. okt. 22. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!