Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki értia nőket mert én nem?

Figyelt kérdés
Nem értem a nőket ők mondják hogy minden férfi csak átbaszni tudja őket,és fura a nők szintúgy átbasszák a férfiakat,a barátnőm felé is most sok kérdőjel van,nemrég még azt írta így szeret úgy szeret kérdezgette én szeretem e,meg hogy örökké velem akar lenni,velem akarja leélni az életét,meg nehezen bírja nélkülem,én vagyok a mindene stb.... Erre valamelyik nap bedúrcázik azt se mondja szeret vagy valami de sír hol meg rámförmed,az anyukája halálát nem bírja feldolgozni és nem akarja hogy boldogtalan legyek vele jobb ha nem járunk,de mondom szeretlek nagyon,a napot is átsírtam,ok akkor haza megy 12 napra gondolkodni,de most gondolkodom mit kell azon gondolkodni ha valakit szeretek akkor kitartok jóban rosszban,mondom most kevesebbet hívom hagyom nyugodni meg minden,erre ma hívtam ha valamit mondtam förmed,akkor el kezdte mondani ő döntést hozott nem megy ez csak fellángolás voltam,én meg kérdem gondolkodtál te a felelősségen ezzel kicsinálsz engem aki meg megőrülök érted,hát így jártam mondta de boldogabb otthon,csak az a fura régebben meg otthon nem volt boldog mert mindíg piszkálták meg ilyenek,megint kérdőjel,nem értem itt van még sok cucca át tapos rajtam kijelenti hogy csak fellángolás de ha tudta miért hagyta hogy bele szeressek ,szóval furcsa,én most totál vagyok.
2011. okt. 22. 11:38
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ki vagyok végezve :(
2011. okt. 22. 12:04
 12/31 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem is annyira veled van baja... Írod, hogy elhunyt az anyukája, bár azt nem hogy mennyire friss ez a dolog. A gyászolók, főleg ha egy ilyen közeli szerettük hal meg, sokszor dühösek és haragszanak az egész mindenségre, ésszerűtlenül viselkednek és hajlamosak indulatosan, bántóan viselkedni. Mondd ez még nem jutott eszedbe? Nem mindenki olyan stabil pszichikailag hogy az édesanyja halálát rendben fel tudja dolgozni. Azt hiszem ezt ő is kezdi tudatosítani és valószínűleg az énképével is van némi gondja. Szerintem nem képes uralni az indulatait, örökösen melankólikus hangulata van és nem szeretne ebbe téged is belerángatni. Az otthona tele van az anyukája emlékével és most abba temetkezik. Nem szép tőle hogy ennyire elfordul tőled, de azt hiszem mindenzt csak zavartságában és döntésképtelenségében műveli. Mint nő, megerősíthetem neked hogy nagyon emocionális lények vagyunk és nem mindig erényünk a logika. Szerintem nincs veszve a dolog, bár nem ismerem a barátnőd jellemét és ebből kifolyólag nem tudok tippet adni a helyzet kezelésére. Én úgy látom hogy most mindenkitől elzárkózik aki iránt mély érzelmeket táplálhatna, mert ezzel védekezik. Talán csak azért vet előbb véget a dolognak hogy később se legyen fájdalmasabb. És ennek még tudatosnak sem kell lennie... Nem biztos hogy tudja mit csinál, csak az érzelmeire hagyatkozva cselekszik.


Nem tudom mennyi lehet az igazság abban amit írtam, csak szerettem volna egy nő szemszögéből bemutatni a dolgot.

2011. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
9 éve halt meg az anyukája előttem már 5 évig volt egy boldogtalan párkapcsolatban,én fel is ajánlottam a segítségemet mindenben mert nagyon szeretem,mert a családjával sem jött ki vagyis az akkor 22 éves barátjával 16 évesen költözött össze,és ha bántja az anyukája és mondtam hogy segítenék fel kell rúgni akkor is egy kapcsolatot?
2011. okt. 22. 12:11
 14/31 A kérdező kommentje:
Én még most is mindent meg tennék érte,de ma telefonon rám förmedt hogy ő már döntött
2011. okt. 22. 12:13
 15/31 A kérdező kommentje:
azt is ajánlották ne hívjam egy darabig hátha lenyugszik de nem tudom
2011. okt. 22. 12:16
 16/31 krvua ***** válasza:
ők se értik magukat.
2011. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

12:07-es vagyok

Be kell vallanom, sokszor én sem értem az embereket... Nem hinném hogy ezt a nemhez kéne kötni, bár igaz hogy többnyire a férfiak is megértik egymást, meg a nők is. Én meg néha egy marslakónak érzem magam, mert néha egyiket sem értem. Legtöbbször minden egyénfüggő, és nem lehet elintézni annyival hogy azért csinálja úgy a dolgait, mert nő vagy mert férfi. Senkiről sem állíthatjuk hogy tudjuk milyen érzés az ő bőrében lenni, az ő saját érzelmi és gondolati világával rendelkezni, mert nem ő vagyunk...

Megkérdezted tőle miért döntött így? Mert biztos hogy ő az egyetlen aki ezt pontosan tudja... Vagy csak tepertél tovább hogy de te mennyire mindent megtennél érte, mert ha igen azt hiszem nem ez a legjobb taktika. Úgy néz ki hogy a csaj nem képes elfogadni a boldogságot mert fél tőle... hisz otthon piszkálták, meghalt az anyja, 5 évig szar kapcsolatban élt... hozzászokott. A boldogság, a törődés szinte idegen lehet, és ha rá akarod magad tukmálni, ignorálja. Lehet hogy még idegesíti is ez a "jajdenagyon szeretlek csak ne dobj el"

Szerintem hagyd egy kicsit, ma már ne keresd, és ha legközelebb felhívod csak kérdezd meg tőle hogy miért.

2011. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod mondjuk hétfőig ne keressem?mert ma kicsit vitáztunk telefonban hisz olyan szarúl érzem magam hogy kiborúltam,viszont attól is félek hogy mit gondol ha nem hívom
2011. okt. 22. 12:29
 19/31 anonim ***** válasza:
Még te félsz attól mit gondol ha nem hívod? :O Ember, legyen már méltóságod, ő bánt téged... Nyugodtan adj időt annak hogy lecsillapodjatok, ő is az indulataival, te is a kétségbeeséseddel. Nyugodtan megmondhatod majd neki hogy nem akartad zargatni meg megint veszekedni, de talán a hétvége elég volt hozzá hogy lenyugodjatok és normálisan meg tudjátok ezt beszélni. Ne hagyd hogy csak úgy lepattintson, mert veled szemben nem tisztességes ha gyakorlatilag ok nélkül elhagy.
2011. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Az a baj szarúl vagyok,meg úgy érzem kicsit vesztett ügy ha két nap alatt nem nyugodott le mi a biztosíték ha majd valamikor keresem akkor kedvesebb lessz,még pszihológusban is segíteni akartam neki hátha jobb lenne de nem,lehet ide is előbb kellet volna írnom és nem vitatkozni vele telefonon :(
2011. okt. 22. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!