Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feljelentsem a páromat? SÜRGŐS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelentsem a páromat? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Sziasztok,tegnap azt hiszem eltörte az ujjamat az ex párom,mivel nem tudom mozgatni és ferde.Most megyek dokihoz..ha bebizonyosodik,hogy eltört szerintetek jelentsem fel? Mer elveszítené vele a suliját és a melóhelyét...Azért gondoltam erre,mer nem először ütött már meg.Ti mit tennétek? :(
2011. okt. 20. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem korrekt hogy egy férfi megver egy nőt,mindegy hány kilósak.

De ha megvernek akkor miért maradsz még mindig mellette?Te írtad! Már előfordult máskor is..Akkor miért tűrted el? Miért nem hagytad el??Ha korábban elhagyod,ma nincs eltörve az ujjad..

2011. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feljelentést tenned, elég, ha a baleseti sebészeten megmondod, miért törött el az ujjad. Ők hivatalból tesznek feljelentést.
2011. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1 biztos!


Ha vele maradsz ezek után, akkor egy igazi hülye ostoba nő vagy te is!


Ergo NE maradj vele!


És igen elég a sebészetin bejelenteni.

2011. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyébként orvoshoz mindenképpen menj el! Ne azért, hogy feljelentést tegyenek, hanem azért, hogy rendbe tegyék a kezedet! Aztán majd eldöntöd, hogy mit teszel.


Nehéz dolog egyébként.. Én nem bírnám feljelenteni a barátomat, illetve exemet, ha nagyon szeretem. Elhagynám őt, az biztos, de feljelenteni képtelen lennék. Mondjuk én már akkor elhagytam volna ha egyszer megüt.

2011. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
fel van jelentve..végeztem..
2011. okt. 20. 18:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a fejleményeket, mi volt ez után!?
2011. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2014. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!