Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelet ez vmit? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelet ez vmit? Vagy csak én beszélem bele?

Figyelt kérdés

Megszakadt(vagyis úgy gondolom, h megszakadt) a kapcsolatom egy ffival. Nem voltunk egy pár, viszont össze járogattunk és több minden is volt közöttünk. Megkedveltem, bele tudtam vna szeretni, imádtam vna. Viszont ő visszakozó volt, de ugyanakkor keresett is. nem értettem, nem tudtam hova rakni a dolgot, majd ezt az utolsó találkozásunk alkalmával a szemére is vetettem. Akkor kifakadt belőle, h a volt barátnője miatt ilyen. Nem tudta elfelejteni pedig már több, mint egy éve vége lett a kapcsolatunknak. Utána úgy éreztem magam, mint vmi idióta. Bántottam szegényt és bunkó voltam vele. A végén megöleltem... a szívem szakadt meg érte...mikor hazahozott nem beszéltünk, semmit a kocsiban. Azóta nem beszéltünk, csak egyszer, mikor írtam neki, h neharagudjon azért a bizonyos estéért. Azóta, csak lájkolgat az adatlapomon. És nem értem. Én mindig nézem, h kinek milyét lájkolom be... Vajon ő is nézi. Számítanak ezek a "lájkok" vmit is? Érezhet vmit? Nézegettem mások adatlapját, ott nem nagyon látom... Másrészről zenéket szokott tetszikelni :)olyanokat amiket szeret....

Szánalmas vagyok tudom, és lehet, h csak én szeretném, h ezek akármit is jelentsenek. De attól még titkon, valahol reménykedem...


2011. okt. 17. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akár jelenthet is valamit,de nekem úgy tűnik,hogy bár kedvel téged,még időre van szüksége,hogy elfelejtse az előző barátnőjét,és most nem áll készen egy kapcsolatra veled.
2011. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bízna benned, de úgy tűnik nagyot csalódott. Lehet, hogy tervei voltak és összedőltek, s most meg már nem nagyon mer/akar tervezni.... tudod a csalódott férfiak szlogenjét:

"Minden nő egyforma." Meg kell győznöd, ha hagyja magát. Ha nem hagyja, akkor bármit tehetsz, nem fog menni.

2011. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csalódott bennem? Miért? Én megértettem vna dolgot, ha az ismeretségünk elején közli velem, h "figyu, érzek még vmit a volt barátnőm iránt. de szeretném elfelejteni és szeretnék veled lenni" ENNYI és kész megértettem vna...
2011. okt. 17. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:

15:06 vagyok

Félreértettél. Nem benned csalódott! Hanem az előző lányban. S most lehet(!!!), hogy az a helyzet nem akar megint nagyot csalódni. Viszont az jó, hogy ha az ember nincs teljesen egyedül, s így ott vagy te.

Így már világos?

2011. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, hát, de nem is tudom. Már nem reménykedem, nincs miért. Nem kellek neki...
2011. okt. 17. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:

15:06 és 20:06 vagyok.

Sajnálom, hogy így alakult, de valószínűleg te jártál jobban. Ezzel tudom, hogy nem érzed magad jól, de hosszútávon igazam lesz. Jobb ez, mint gyötrődni 6 éven keresztül s utána lezárni. Így tiszta lappal mehetsz tovább, s keresheted azt, aki valóban megérdemel és akar téged.

2011. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 loverbitch ***** válasza:
Tudod mit jelent,ha lájkolgat? Azt,hogy fontos vagy még,figyel Rád. Ebből a szempontból remek találmány a face. Arról nem beszélve, hogy Te is tudathatod vele beszéd hiányában, amit érzel. Nekem beválik mindig.Rakj fel utaló zenéket, az érzéseidről! Akkor megtudhatod, hogy valóban Téged értékel, vagy csak vaktában kattintgat. Üdv: l.
2011. okt. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De csak azokat a zenéket lájkolja be, amiket szeret. Sztem, nem jelent semmit és nem is nézegeti az adatlapomat, csak én szerettem vna, h jelentsen vmit is...
2011. okt. 23. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!