Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájönnék, ha így lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájönnék, ha így lenne? Magamba beszélem teljesen?

Figyelt kérdés
Volt egy buli. Barátnőmnek a haveri körében. Majd egy gyerekkel összevesztünk, mindannyian és nekem támadt, hogy barátnőm pénzért csinálja másokkal. Nem hittem el persze hogy nem. Aztán fura volt, azt mondta nekem, hogy bizniszel és azért hiszik ezt. Pénze mindig nagyon sok van. Gyanúsan sok. A lényeg, hogy picit elkezdtem rajta kattogni. Majd egy közös lány ismerősünk mesélte, hogy mondták neki is ezt, hogy barátnőmnek a barátnője mondta:"Volt egy pasi aki választhatott xy és barátnőm közzött és bnőmet választotta." Kombináltam kombináltam és azon is agyaltam, hogy szokták hívni, ismeretlenek. Olyanok, akiknek nincs a száma a telefonjában. Rákerestem interneten a telefonszámára, de nem találtam semmit. Nem akarom meggyanúsítani de fura. Szerintetek rájönnék ha így lenne?
2011. szept. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

jó kérdés, szerintem kövesd és nyomozd le amikor ismeretlenek felhívjak.....vagy vmi.


magánnyomozó 200 ezer az 1 kicsit sok, de ha 100%-ra szeretnél menni azt fogadsz fel.

De vannak különféle poloskák amit el rejthetsz a táskájába kabátjába.


korotok?

2011. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo hát nem az NCIS -t akartam beszervezni egyébként ő 16 én 17. Telefonját akartam elcsenni és leírni egykét számot, vagy valami.. de talán megpróbálkozok a kamu facebookkal és ráírok, hogy szia jólhallottam hogy te igy meg ugy?! és hátha.. vagy valami épkézláb ötlet?
2011. szept. 23. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, hát a kiskoru prostitució...


szal azt hasonlítsd össze, h a szüleitöl esetleg nem lehet a pénz ? .. Mert engem is sokszor hivnak innen onnan ( pl a telefonszolgálat, vagy h ezt azt vegyem meg.. ).

Az meg h bizniszel, lehet h egy két dolgát eladja....


Ahoz, h valaki ilyen idösen prosti legyen ( már mint hivatásos ) oda több dolog kell. pl gyomor.. pl nézd meg h milyen a szexuális életetek... (már ha van.. ) Olyan lehet , h egy két pasival lefeküdt pénzért.. de ezt sok kis csicska megcsinálja pénz nélkül is a mai világban nem? ... max erröl lehetne szó. meg ha télleg a pasija vagy és iylet nem veszel észre ( már ha télleg igy van .. ) az ciki.


összegezve: sztem max 1 2 pasival feküdhetett le.

2011. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden honapban van pénze. mint valami fizetés, azt mondja dolgozik valahol ahol kap pénzt havonta. valami ismerősénél. szexuális életünk van, és nem veszek észre változást igazából. nemtudom .. milyen jelei lennének?
2011. szept. 23. 21:05
 5/7 Bogee123 ***** válasza:
jézusom :OO ez nagyon durva...szerintem a barátnőd valamilyen prostis ügyben bizniszel, ez nem lehet hülyeség, vannak olyan helyzetek, amikor egy ember elmondja a másiknak a titkát, amikor összevesznek, az a másik ember kikiáltja azt a titkot. mi van ha ez az? Ha ez van, akkor őszinte részvétem, remélem találsz jobbat :(
2011. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, mától tőlem lehet egy utolsó k.va is. Beszéltem egyik haverbarátnőmmel és mondta hogy beszél barátnőmmel, hogy mivan a pasikkal. Barátnőm meg mondta haveromnak, hogy mást szeret szombaton beszél vele, és ha ott nem lesz semmi akkor lesz.rja.. meg hogy rossz neki hogy ittvagyok mert amugy meg már összejött volna a gyerekkel.. nekem meg azt mondta hogyszombaton nem is megy a gyerek arra a helyre ahova ugyvolt hogy megy majd. Meg hogy nálam alszik.. másnak meg mást mond..
2011. szept. 23. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
haver hagyd a pi.csába ez nagyon zavaros találsz te jobbat dobd a francba......
2011. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!