Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal és ugy érzem mar h nem szeret, de lehet csak én beszélem be magamnak? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Itt lakunk egymástól 10 percre és régebben mindig jott este,együtt aludtunk mostanában kb 1 hete meg azt mondja h nincs kedve átjonni.Azt mondja nincs kedve.Azt mondja h szeret,de nem is tudom én is szeretem,de nem olyan ez a kapcsolat mint régen, nem akarom elvesziteni.Bele kellene vinnem a kapcsolatunkba vmi ujjat?Mindig kérdezem tole,hogy de tényleg szeretsz?Sztem már ez is idegsiti,mert nem bizok meg benne!Meg magamban sem,hogy még mindig szeret.Hogy tudnék magamban meg benne jobban megbizni?Mit csináljak?
2010. aug. 2. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit cifrán irtam le,de remélem értheto!
2010. aug. 2. 20:46
 2/5 anonim válasza:

boldogísd fel valamivel menjetek el valahova vagy csinálj neki örömet :D:D

meg am is te nem mész át hozzájuk?? lehet h azt várja h te menj át.

2010. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rendelj neki egy táncosnőt..na az beújítás lenne:D
2010. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia:)


Lehet csak monoton a kapcsolatok.Kérdezz rá egyszerűen.Egy év alatt kell legyen olyan kapcsolatnak h ezt meg tud vele beszélni. Ha nem mered meg tegyél akkor re érte h jobb legyen.(hiszen te érzed rosszul most magad h ilyen flegma semleges:) Ne félj változtatni) Ne kérdezd folyton h szeret-e mert az lehet h tényleg idegesíti.Engem pl. felettébb idegesít ha pl nyűgös vagyok és nyaggat a párom de biztos szeretsz? pedig lány vagyok^^Tudod mindig azt utáljuk meg elöször a másikban amit igazán szeretünk.Lehet h most sok így neki ez egy kicsit.Probálj szerintem vmi ujjat a sexben, öltözz be neki, találjatok ki játékokat pl.Kincskeresőt. Vagy használj tárgyakat pl jégkocka tejszínhab. Sosem árt egy kis véfrissítés.Menjetek el sétálni mondjuk nézzétek a csillagokat.találj ki vmi extrémet. Probálj meg benne megbízni és probál ujjulni.Probálj mindél többet a kedvében járni, hátha úgy megnyílik és elmondja mi baja.Próba cseresznye:) Sokat nem veszíthetsz rajta ha tényleg szereted. De ha csak megszokás már nálad is akkor ne pazarolj rá több évet^^ tapasztalat:)


Lány/22

2010. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor én most mesélek valamit:több, mint 1,5 évet voltunk eygütt a barátommal. Vele is minden szép és jó volt, addig amíg ő is mondta, hogy most ne talizzunk, több szabadidő kell neki, fáradt, inkább át se menjek, ne találkozzunk. De mondta, h nagyon szeret blabla. Aztán egyszer csak összefutottam vele és a másik barátnőjével...
2010. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!