Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lesz vajon a vége?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, mert már nem érezte azt, hogy a kapcsolatunk haladna valamerre.

Mindez egy hete történt.

És most együtt töltöttünk egy napot, és fantasztikusan éreztük magunkat. Folyamatosan ott volt a szikra és húztuk egymás agyát.

A nap végén pedig nem bírtuk tovább, szenvedélyesebben csókolóztunk mint a kapcsolatunk alatt soha.

Nem akarjuk kimondani, hogy újra kezdtük, hogy kapcsolatban vagyunk, mert akkor a hibák sosem lennének kijavítva, amik a szakításhoz vezettek. De mégis vágyunk a másikra, és találkozgatni akarunk, és csak élni a lehetőségeinkkel, élvezni az életét és egymást.


Lehet ebből idővel újra szerelem?

Én még szeretem őt.


2011. okt. 15. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, ha mindketten nagyon akarjátok.

Talán kaptatok egy második esélyt. Ne erőltess rá semmit, hagyjátok, hogy a másik élje az életét, ne hamarkodjatok el semmit.

Sajnos nagyon nagy esély van arra, hogy előjönnek ugyanazok a problémák újból... de talán azok közé a kivételek közé fogtok tartozni, akiknek sikerül megoldaniuk együtt.

2011. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sok minden az én hibám volt.

Elmúltam már 20mikor összejöttünk de mégis egy kislánnyal kezdett járni, aki bizonytalan volt magában, az életben, és főleg a szexben, ugyanis nekem ő volt az első.

Most pedig azt érzem, hogy kezdek nővé válni.

Azaz egy oldalról nem hiszem ,hogy problémák lesznek.

Amitől kicsit félek, hogy én nem látom az ő hibáit, vagyis látom, de azok olyan apróságok...

2011. okt. 15. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből úgy tűnik, hogy szeretitek egymást.Nekünk is volt ilyen időszakunk, hogy már nem nagyon láttuk értelmét, túl sok volt a vita, a megoldatlan probléma, tehát szakítás lett a vége.De mindketten szerettük egymást még legbelül.Egy hónap szünet után újra összejöttünk és a kapcsolat jobb lett, mint valaha, hiszen a szünet alatt rájöttünk mit is jelent a másik, és mennyire hülyeségeken vitáztunk.
2011. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk alig volt vita.

A szakítást követően lett minden megbeszélve. Azaz az ő részéről, mert én mindig szinte azonnal mondtam ha valami nem tetszett.

És remélem hogy nálunk is az lesz mint nálatok :)

De nekünk biztosan több idő kell, ugyanis már nem volt szerelmes belém és úgy érezte nem is lehet már az.

De a tegnapi nap után...

2011. okt. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!