Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azt akarja h vege legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt akarja h vege legyen?

Figyelt kérdés
Baratnom 2 hetre elment az unokatestverenel minden este ejszaka 2 ig vanak kint az 3 lany es ket fiu(18evesek a fiuk) edig mikor beszeltem vele telefonon mindig szepen beszelt szepeket mondot nekem oda figyelt mindig hivot szoval torodot velem. De ez most megfordult miota elment nm tudom mi let vele mikor felhivom nm ish nagyon figyel es van h telefon a fulenel van es beszelget masal:( nm figyel ram nm ugy besz mint azelot Kerlek segisetek szeribntetek mit akar Mindig azt mondja bizak bene nm csinal semi roszar De feltekeny vagyok es o se szeretei ha ijen tarsasagba vagyok ezt mondtam ish neki es modnta h micsinajon akor? mert mas nm nagyon van mit csinaljon:( Kerlek segisetek szerintetek mi let vele vagy mit akar:(
2011. júl. 20. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hu, ismerös szitu, nekem is volt h elment ket hetre a baratom raadasul külföldre, igy hivni se tudtam, csak fb-n beszeltünk. de mindig ugy ezertem, kb nem is figyel ram, vagy reszegen irt levelet vagy csak felvallrol valaszolgatott... nagyon rossz erzes. de szerintem ha bizol benne egyebkent, akk ne aggodj, valoszinüleg csak jol erzi magat azokkal, akikkel van es ezt ki akarja hasznalni, ez nem azt jelenti h teged kevesbe szeretne most vagy valami!
2011. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nah, fiam, először is tanulj meg írni. Érthető, olvasható kérdésekre valószínűleg több választ kapsz. Amúgy van valami abban, amit mondasz, hiszen - gondolom - tizenévesek vagytok. Elképzelhető, hogy flörtölget a srácokkal, ezért nem figyel rád. De az is elképzelhető, hogy jól érzi magát ebben a társaságban, és tudja, hogy te ott vagy neki, ergo megvárod. Azzal a kis társasággal pedig - gondolom - nem sok lehetősége van találkozni, ezért most használja ki az alkalmat, elvannak, hülyülnek, jól érzik magukat, és ha vége a két hétnek, szépen hazamegy hozzád, és boldogan éltek, míg meg nem haltok. A lényeg, h ne parázz feleslegesen, és ne hívogasd állandóan (nem tudom, hogy ezt teszed-e, csak jó tanács). Várd meg szépen, és személyesen beszéld meg vele.
2011. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg írni magyarul és érthetően.

Ezt neki is mondd el így ahogy érzed a dolgokat és kérdezd meg.Az lesz a legegyszerűbb

2011. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs az irasert csak kicsit sietem :)
2011. júl. 20. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak féltékennyé akar tenni, nőcskék szeretik így kínozni a palikat. Várd meg a két hetet, de ne csinálj semmi hülyeséget. Szal ne akadj ki, meglátod mi lesz belőle :)
2011. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!