Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak, mi lesz? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Mit gondoljak, mi lesz? Vajon tényleg vége?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, azt mondta azért, hogy ne bántson meg többé.Azt is mondta, hogy szeret.

Ha szeret akkor megkeres még? Vagy komolyan vége?

Mit gondoltok?:(


2010. nov. 26. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán vége,

talán nem,

talán csak kifogást keresett, hogy elhagyhasson

talán mást kéne keresned...

2010. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy most őszintén megmondhatja, hogy szeret-e..és mondja nyugodtan ha nem..már úgyis mind1..és azt válaszolta:szeret/szerelmes belém.

:(:(

2010. nov. 26. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már mindegy???? Azt mondta szeret szerelmes beléd ha elhagyott akkor ez a "nem akarlak megbántani" dolog egy nagy rakás hazugság csak egy kifogás volt és az a nagy szeretlek csak duma a részéről , el akart hagyni sajnos ennyi...


Amúgy mikor hagyott el?

2010. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

wá fhuj de felidegesít az ilyesmi...

mennyit harcoltam én emiatt exemmel... őszintén..neharagudj meg, tényleg nem bántani akarlak csak nem akarom hogy abba a hibába ess mint én... a srác nem szeret, és nem akar veled lenni... ez a "nem akarlak többé bántani" duma a halálom. őszintén ezért nem szakít senki. csak kifogásokat keres hogy miért hagyhatna ott....

sajnálom:S

2010. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta, hogy "jobbat érdemelsz" meg "én vagyok a hibás, nem te"? Csak hogy minden szar szakítós dumát ellőjön?
2010. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ezeket is mondta, hogy vele van a baj...és nem tudom mit tegyek mert én szeretem, legszivesebben írnék neki:(

és még megsem hatódott, kérdeztem miért nem..azt mondta nem tudja, nem tud..és vagy 100x kérdeztem, hogy tényleg szeret?és mondta, hogy igen igen..

köszi a válaszokat

2010. nov. 26. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
szeret, de csak mint barátot. nem mondta, hogy maradjatok barátok? fujjj de gyűlölöm én is ezt a szöveget, mint az egyik kedves előttem szóló
2010. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor még igazat is mondott: szeret, de nem szerelemmel.
2010. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!